Na Zelený čtvrtek do Platýzu

Volný čas, Pro děti

Praha, 17. března 2016 – Už víte, kde ideálně začít velikonoční svátky? Máte plány kam na zelený čtvrtek? Jedině do Platýzu! V krásném a milém prostředí pasáže Platýz na Vás ve čtvrtek 24. 3. 2016 čeká velikonoční program plný tradic, zvyků a zábavy pro malé i velké. Ve čtvrtek 24. 3. 2016 od 15:00 do 18:00 budete moci vyzkoušet pletení pomlázek, zdobení velikonočních perníčků, navštívit výtvarnou dílničku pro děti a především vyhrát mnoho zajímavých cen. Pro všechny šikovné dětičky máme připraveny zajímavé dárky a především na Vás čeká SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ KRASLICI. To vše v samém centru Prahy, na adrese Národní 37, Praha 1.

 

Pasáž Platýz ve čtvrtek 24. 3. 2016 od 15:00 do 18:00 hodin přivítá všechny dětské i dospělé návštěvníky. Po celou dobu konání akce Vám bude k dispozici výtvarná dílnička pro děti, možnost zdobení velikonočních perníčků a především kurz pletení pomlázek s možností jejich zakoupení. Slečny v krásných tradičních krojích Vám nabídnou krásná velikonoční vajíčka, která mohou být i výherní! Po celou dobu akce probíhá také velká SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ KRASLICI. Ten, kdo z domova přinese nejkrásnější kraslici, získá překrásnou knížku pohádek od nakladatelství Mladá fronta. Na všechny pilné děti čekají dárečky od jazykové školy Jipka, Mladé Fronty a také sladké odměny od merci nebo nimm2. Stavte se se svými blízkými, přáteli nebo rodinou a vychutnejte si příjemné velikonoční odpoledne. 

Platýz je nemovitou kulturní památkou ve vlastnictví hlavního města Prahy, která ve svém středu skýtá klidnou, příjemnou a přátelskou atmosféru činžovního domu s pestrou nabídkou nákupů či posezení v kavárnách a restauraci. Přijďte tedy oslavit začátek jara a užít si společný čas se svými dětmi v samém centru Prahy.

Vstup i program akce je zcela zdarma. Více informací o této i mnoha dalších akcích, současném dění i bohaté historii objektu Platýz naleznete na Facebookových stránkách https://www.facebook.com/PlatyzNarodni37 .

 

Partneři akce: jazyková škola Jipka, merci, nimm2 a Mladá Fronta

 

Kontakt pro média:

Monika Švarcová | TRADE CENTRE PRAHA

mobil:+420 725 997 761

e-mail:marketing@tcp-as.cz

 

Kamil Chalupa | CHM Communications

mobil:+420 602 865 834

e-mail:chalupa@chmc.cz

 

TRADE CENTRE PRAHA

Společnost TRADE CENTRE PRAHA již více než 25 let úspěšně zajišťuje správu zejména památkově chráněných nemovitostí ve vlastnictví hlavního města Prahy, mezi které například patří pražské náplavky, palác Adria, palác Platýz, Hudební divadlo Karlín, Sovovy Mlýny a mnoho dalších. Více na http://www.tcp-as.cz/.  

 

Další dokumenty k akci

  
Termíny