Pobyt pro víly a skřítky s plavání a s rodiči

Volný čas, Pro děti

Kde: hotel Bystré, Bystré u Poličky

Kdy: 1. – 7.8.2016 (pondělí – neděle)

Cena za ubytování a polopenzi: dospělý 4800 Kč, dítě (3 – 12 let) 2990 Kč, dítě (1 – 3 roky) 760 Kč

Cena za program: dítě (6 měsíců – 2 roky) 1200 Kč, dítě (2 – 10 let) 1680 Kč

Program: každý den lekce plavání á 45 min a tématický program 90 min. Navíc si můžete objednat individuální lekci plavání, aquaaerobik a hlídání dětí (není v základní ceně).

Cena zahrnuje: ubytování v pokojích se sociál. zařízením, snídaně (bufet) a večeře (výběr ze 3 jídel), děti mají navíc svačinku a pitný režim, skupinová lekce plavání a tématický program, materiál a pomůcky, dozor zkušených instruktorů dětských programů.

Doprava: individuální

Vhodné pro děti ve věku 6 měsíců – 10 let. 

Pobyt je ve velice pěkném a komfortním hotelu Bystré na Vysočině. V hotelu je bazén se slanou vodou a teplotou 29 – 30st., velmi teplo je i na bazéně Dále využijeme prostorný sál s mezonetovým prostorem a audio-video systémem, který slouží i jako tělocvična a herna pro děti. Strava je zajištěna polopenzí – bufetová snídaně a na večeři výběr ze 3 jídel. Děti mají navíc svačinu a pitný režim. Jídlo je výborné, není problém s jinou variantou pro dietáře. Na chodbě u pokojů je k dispozici varná konvice, mikrovlnka a lednice. Kromě plavání se děti promění ve víly a skřítky a budou se celý týden tvořit, malovat, maškařit se a podnikat výpravy po okolí.

Termíny