Svatební proměny 2016

Výstava, Volný čas

Nádherné kytice a květinové aranžmá, krásné modelky, svatební šaty i obleky, soutěže o hodnotné ceny, ale hlavně proměny návštěvníků profesionálními vizážisty – to jsou Svatební proměny 2016 v Nákupním centru Královo Pole.

Jako filmové hvězdy se budou cítit návštěvníci Nákupního centra Královo Pole, kteří navštíví tuto sobotu 12. března druhý ročník oblíbené akce Svatební proměny 2016. Ve spolupráci s partnery akce čeká na návštěvníky zábavná celodenní show spojená s výstavou svatebních šatů, šance získat svatbu téměř zadarmo, ale hlavně možnost zúčastnit se kompletní proměny z rukou zkušených kadeřníků, vizážistů, stylistů a odborníků z módní branže. Pro všechny zájemce, kteří by rádi vyladili svou vizáž nebo se chtěli dozvědět poslední trendy z oblasti módy, svatebních šatů, moderních svatebních dekorací nebo aranžování květin, budou na místě připraveni přední čeští profesionálové v daných oborech: 

  • Přehlídku moderních svatebních šatů připravila návrhářka Marie Zelená, která mimo jiné obléká české celebrity a je autorkou šatů pro finalistky České Miss i celé řady dalších soutěží krásy.
  • Svatební šaty předvedou známé tváře z předních českých přehlídkových mol a televize. Například Česká Miss Aneta Vígnerová.
  • Komentovanou květinovou show a povídání o svatebních trendech, kyticích a dekoracích se s noblesou zhostí duo Vojtěch Čech a Vojtěch Lazecký, oceňovaní čeští floristé. 
Účinkují

návrhářka Marie Zelená

Aneta Vígnerová

floristé Vojtěch Čech a Vojtěch Lazecký

Kontakty

www.krpolenc.cz

Termíny