Columbia otevřela značkový obchod v Ostravě

Volný čas

Columbia otevřela značkový obchod v Ostravě

 

Přední světová outdoorová značka Columbia posiluje svoji přítomnost na českém trhu. Od začátku března je v obchodním centru Forum Nová Karolina otevřena čtvrtá značková prodejna Columbia v České republice, která nabídne pestrý sortiment špičkového outdoorového oblečení pro milovníky aktivit v přírodě. Ostravský obchod se nachází v prvním patře obchodního centra a na ploše 132 čtverečních metrů nabídne vybavení pro venkovní aktivity včetně pěší turistiky, horolezectví, horské turistiky, stejně jako pro aktivity na vodě či sněhu.

 

Ve své kolekci pro jaro 2016 se společnost Columbia zaměřuje na to, abyste zůstali v suchu a pohodlí. Absolutní novinkou je technologie OutDry™ Extreme. Tato technologie umožňuje společnosti Columbia, jako první na světě, umístit vodovzdornou a prodyšnou membránu na povrch oděvů. Tím zajistí, že vaše oblečení je zcela nepromokavé, ale současně také prodyšné a pohodlné.

 

V průběhu března probíhá v obchodě Columbia v obchodním centru Forum Nová Karolina akce dárek zdarma. Ta platí při minimálním nákupu v hodnotě 1 999 Kč a nevztahuje se na nákup zlevněného zboží.

Termíny