Hudba, rock, hard rock
Metalová nálož v podání italských hřebců Methedras poprvé Liberci!

Liberec se koncem března otřese pod náporem čtyř italských ďáblů.

V libereckém klubu Bedna zažijete pořádnou show v podání milánské kapely Methedras. Zároveň to bude první opravdu metalový koncert, který se pod Ještědem v tomto roce uskuteční.

Methedras patří v Itálii mezi nejznámější metalové kapely a v České republice vystoupí už podruhé. Tento rok se muzikanti rozhodli oslavit své 20. narozeniny právě v Liberci a bude to náležitá oslava!

Tato kapela je proslulá svými nekompromisními, trash metalem říznutými typickými death metalovými prvky. Kapela odehrála stovky koncertů po Evropě a za tu dobu neztratila ani trochu ze svého hněvu a energie. V kapele se objevila spousta různých osobnosti a výsledkem jsou čtyři skvělá alba: RECURSIVE (2004), THE WORST WITHIN (2006), KATARSIS (2009), SYSTEM SUBVERSION (2014).

Kapela si vysloužila respekt nejen ve své domovské v Itálii, ale postupně dobývá i celý starý kontinent. Důkazem toho, že se jedná o skutečně kvalitní skupinu je i to, že si zahráli třeba s Entombed, Tankard a Carnal Forge a vystupovali také na známém festivalu German Wacken Open Air.
Termíny