Erupce hlučného násilí

Hudba, violence, punk, country
Zrada – pozitivní hardcore s thrashovými vlivy – Charkov (Ukrajina)
Apolita – angažovaný hardcore punk – Morava, Slezsko
Locura – über rychlý politický punk – východní Čechy

Koncert bude tradičně nekuřácký, rychlý, hlučný, začne a skončí včas. Nemusíte se bát toho, že je to v pondělí :-)
Případný výtěžek z akce bude věnován iniciativě Antifénix, která podporuje stíhané české anarchisty. Více info: http://antifenix.noblogs.org

---
ZRADA – posi hardcore z ukrajinského Charkova se vydává na jarní turné po Evropě. Jejich koncert jsme domlouvali už vloni, ale tenkrát byli nuceni zrušit celé turné kvůli napjaté politické situaci a zejména kvůli hrozícímu nebezpečí odvodů do armády. Tentokrát jim snad již nebude nic stát v cestě, aby se s námi mohli podělit o svůj energií překypující hardcorový nářez nové školy.

Poslechněte si jejich asfaltové EP nebo zhlédněte jeden z klipů:
https://zrada.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=MWwY6a_WORk

APOLITA – hardcore punková smršť s jasnými politickými názory a s přísnou DIY etikou. Tahle kapela si za velmi krátkou dobu udělala ve scéně solidní místo (nejen) díky své skvělé velké desce. Od vydání LP prošli změnou v osazenstvu a za bicíma nyní sedí posila z Orlové, Vinyl (Rosa Parks, ex Tupak Amaru). Na koncertu se dočkáme kromě vražedné jízdy i nových válů!

LP je celé k poslechu na bandcampu:
https://apolita.bandcamp.com/

LOCURA – ačkoliv se tento název objevuje na plakátech poměrně krátce, nejde o žádné zelenáče. Tahle šílená grind punková smršť stojí na základech východočeské party EDAE, která hrnula rychlé, krátké a nasrané vály pěknou řadu let. Sestava je nyní sice oslabena o samostatný vokál, ale nemyslím, že by jim to ubralo na jich živelném projevu.

Ukázky nové tvorby ze zkušebny, ale také odkaz na předchozí desku:
http://bandzone.cz/locura
https://edae.bandcamp.com
Termíny