Dáša Vokatá a Oldřich Kaiser poprvé v Už jsme doma

Hudba, folk, rock
Komerční seladón, bavič a lev salónů ... a legendární písničkářka českého undergroundu, dlouholetá partnerka I. M. Jirouse...

Z překvapivého spojení dvou osobností ze zcela rozdílných světů vzniklo duo, které diváky baví pulsující energií, citem a předávanou radostí.

Vstupenky doporučujeme předem rezervovat, prostor je útulný, atmosféra bude intimní, ale o to méně se nás tam vejde. O lístky si můžete napsat na: ujdbar@gmail.com

Známý herec Oldřich Kaiser objevil ve spojení s Dášou Vokatou svůj rockerský potenciál, válí na elektrické housle, opřel se do kytarových strun a vyhledává další a další hudební nástroje. Společné živelné duety prokládá hereckými gagy a improvizacemi, kterými baví rozličné publikum. S respektem recituje básně Ivana Martina Jirouse zvaného Magora – bývalého životního partnera Dáši Vokaté.

SPOLEČNÝ KLIP https://www.youtube.com/watch?v=TrMKfGAd0qc

Dáša Vokatá, známá písničkářka a básnířka, která je svým osudem pevně spjatá s českým undergroundem. Po svém pobytu v komunách v 70. letech a podpisu Charty 77 byla vyhoštěna do Rakouska. Po roce 1989 se částečně vrací do Čech a žije s básníkem I.M.Jirousem, Magorem. Často koncertuje, ať už sólově, ve dvojici s Magorem či za doprovodu dalších muzikantů. Po Magorově smrti (2011) se na čas stahuje do ústraní, až řízením osudu nachází uměleckou inspiraci v Oldřichu Kaiserovi, v jehož doprovodu se vrací na podia, vydává novou desku Dva divoký koně a vytváří novou nerozlučnou dvojici.

Společné album: Dva divoký koně (Guerilla Records, 2014)
Termíny