JERRY SUKK (První koncert) + Support: THE HUMP /// ALIKE

Hudba, crossover, rock, nu-metal
/// JERRY SUKK \\\
https://www.facebook.com/jerrysukk/
Nově vzniklá českobudějovická kapela čítající čtyři členy hrající libozvučné melodie v duchu alternativní rocku. Tento den odehrají svůj premiérový koncertní set, takže se připravte na nový svěží vítr v budějovické hudební sféře !!!

/// THE HUMP \\\
http://bandzone.cz/thehump
https://www.facebook.com/THE-HUMP-130673550341977/
Nu-metal/crossoverová kapela z Českých Budějovic - Strakonic, která má za své téměř pětileté působení na hudební scéně přes 70 odehraných koncertů po boku českých i zahraničních kapel jako jsou The Switch, From our Hands (sk), Insania, Rattle Bucket, Soul Grip (be), Mandrake´s Monster (nl) a mnoha dalších.
V roce 2013 vydala kapela CD Demo s názvem Silence and Technology. O dva roky později se The Hump účastní soutěže MÚZA, kde se dostávají až do semifinále.
Nu-metalové kytarové riffy v souladu s elektronickými samply a crossoverovou tématikou – to jsou THE HUMP !!!

/// ALIKE \\\ (Bývalí A SweetWater Trick)
http://bandzone.cz/alike
https://www.facebook.com/alikebandcz/
Alike je šestičlenná crossoverová kapela z Velešína, která se kdysi jmenovala a SweetWater Trick. Kapela je ozvláštněna violoncellem a kytaristou z bývalé kapely X-Left to Die. Pod starým názvem a SweetWater Trick odehráli přes 130 koncertů - z toho mezi největší akce se dají zařadit Basinfirefest, Přeštěnice, Dead End. Zahráli si s kapelami jako jsou: Hentai Corporation, O5 a Radeček, UDG a další …
Kapela vydala CD, EP, singl Strings a v roce 2014 první dlouhohrající CD ,, What If?,,
Mezi největší úspěch počítá kapela 54.místo ze 100 nej v Mattoni hvězda internetu.
Termíny