Les Gars d’en Bas ve Strážnici

Hudba
Green Music Club - KD Strážnice / 9.4. / 80,-

"zcestovalý francouzsko-český gypsy-swingový jazzo-chanson"

Pocházejíce ze tří různých zemí (Francie, Česká Republika, Slovensko), spojují Les Gars d’en Bas rozdílné hudební vlivy každého ze svých pěti členů, aby vytvořili nový a okouzlující koktejl chansonu, swingu, jazzu, klezmeru a romské hudby, okořeněný jejich vlastními nápady a podávaný prostřednictvím hřejivě živoucích akustických nástrojů.
Repertoir sestávající jak z písní důkladně vybraných a převzatých, tak z vlastních kompozic, je spojován všeobjímající energií a přátelskou různorodostí. Důležitým vlivem obohacujícím a neustále utvářejícím hudební identitu kapely je celoroční cestování: jen během loňského roku hráli Les Gars d’en Bas na stovkách pódií a ulic od Švédska po Itálii, od Bretaně po Turecko, urazili desítky tisíc kilometrů ve svém svérázném zeleném karavanu a potkali tisíce inspirativních lidí a hudebních nápadů.
A tak ono časem prověřené manželství kontrabasu, kytary, akordeonu, klarinetu a perkusí pokračuje famózní cestou napříč historií světových ulic, hospod, kaváren, tančíren nyní v rukou těchto mladých, talentovaných a vynalézavých pěti. Nezmeškejte je!

Těšíme se na Vás Green Home & Green Music Club
Termíny