Festival Art Jam - fenomén všestrannosti v umění

Hudba, pop, world music, folk, acoustic, alternative
9. dubna od 17.00
FESTIVAL ART JAM
„Fenomén všestrannosti v umění“

Hosty festivalu budou hudebníci, pro které není hudba jediným tvůrčím proudem, jímž se zabývají. Dalšími jejich aktivitami jsou např. divadlo, malba, sochařství, scénografie, literární tvorba ad.

Účinkující:
Vladivojna La Chia
Hudebnice a skladatelka, absolventka intermediálního ateliéru doc. Petra Lysáčka na Ostravské univerzitě. Věnuje se malbě, kresbě, ilustraci a komiksu, má za sebou řadu samostatných výstav.

Jarda Svoboda
Hudebník, známý jako frontman kapely Traband, maluje a výtvarně zpracovává přírodní a recyklované materiály. Pravidelně vystavuje po celé České republice.

Milli Janatková
Umělkyně, jejíž záběr se rozprostírá od hudby a zpěvu přes výtvarno až k taneční a hlasové improvizaci.

Milánosz
Členy vokální skupiny, která zpívá zejména ukrajinské, ruské, běloruské a polské vícehlasé písně, jsou mimo jiné výtvarnice Silvia Gajdošíková-Belis a režisérka Dana Račková, obě absolventky pražské DAMU.

Krystyna Skalická
Hudebnice, divadelní herečka, scénografka a zakladatelka divadla Krasohled představí v rámci festivalu své nové album Jeden taniec.

Antareya
Indie-folkové duo Ondřej Janoušek (tvůrce interaktivních objektů a hudebních nástrojů, spolupracující často s Petrem Niklem) a hudebnice, šperkařka, kreslířka a překladatelka Klára Zikmundová.Termíny