DYRTBYTE (GER)

Hudba
Hudba, která by mohla s přehledem být soundtrackem pro prvotřídní si-fi

Live: DYRTBYTE (GER)
Support: TBA

Jedinečný zvuk, propojení instrumentálních prvků do dj setu a hluboké filmové atmosféry nebo i klubových beatů. To jsou dyrtbyte - dvojice umělců Philipp (pianista) a Aram (excelentní bubeník) oba fascinovaní elektronickou hudbou. Zvědavost a nestrannost z jejich tvorby jenom čiší. Jednotlivé prvky svých skladeb čerpají také ve svém okolí a v přírodě. Když budete dobře poslouchat, uslyšíte třeba lámání klacku nebo loupání šišky.
Jejich vystoupení navíc doprovází i světelná show, kterou sami programují. Minimalismus a propracovanost je vidět i v tomto směru. Světla naprosto korespondují s atmosférou, kterou navozují svou hudbou a tak jde ve výsledku o unikátní zážitek. Atmosferický, až trochu nadpozemský dalo by se říci. Hudba, která evokuje naprostý klid mysli, ale zároveň není ani trochu nudná.
Hudba, která by mohla s přehledem být soundtrackem pro prvotřídní si-fi. Hudba, na kterou po jejím poslechu nezapomenete a nechá ve vás jednoduše pocit naprostého uspokojení. Takovou hudbu stojí za to slyšet naživo.
dyrtbyte is a cologne-based two-piece electro band. Philipp Sutter, graduated pianist and Aram Khlief, excellently reputated drummer both live their fascination for electronic music by working together in this project. Ranging from straight clubby beats to deep cinematic atmospheres dyrtbyte´s sound is inspired by both curiosity and impartiality. On stage this unique sound is performed by two artists who integrate their assets as instrumentalists into a dj set. POSTS
Termíny