ANDREA OLIVA (CH)

Hudba
Aktuální tech-house s puncem značky Cadenza

Andrea Oliva (CH)
Support: Lumiere, Loutka, Subgate

Z obchodu s deskami až na stage jednoho z nejvyhlášenějších klubů na Ibize. DJ, producent, hlavní postava úspěšné klubovky ANTS v klubu Ushuaïa Andrea Oliva se po roce a půl vrací do Prahy. Na 22.narozeninách ROXY společně s Maceo Plexem, v březnu už jako headliner celé noci. Tešte se na aktuální tech-house sound s puncem značky Cadenza (Luciano).
Vypomáhal v obchodu z deskami, sbíral je a v 16ti se začal učit mixovat. Za chvíli měl jistý booking v nejlepších klubech v rodném Švýcarsku. To mu otevřelo dveře nejenom do Cadenza Records, ale také do klubu Ushuaïa na Ibize. V žebříčku Beatport pak vystřelil s remixem “Rise Of Angels”, a ten se ihned stal letní hymnou ANTS - pravidelné sobotní klubovky v Ushuaïa Ibiza. A právě těchto dnes už legendárních parties je Andrea Oliva 3 roky po sobě ambasadorem.
V loňském roce si k sobě pak přizval hvězdy jako Dense & Pika, Scuba, Betoko, Ben Pearce, Hot Since 82 nebo Gorgon city. Každou akcí rozšiřuje svou kolonii mravenčích fanoušků napříč světem a to i díky působení ANTS v zahraničních klubech a na mezinárodních festivalech jako je Creamfields nebo Barrakud Festival. A na řadu teď přišlo další mraveniště - ROXY.
After year and a half, Andrea Oliva is coming back to ROXY where he played as a support Dj for Maceo Plex and right after they surprised with unexpected B2B set. He started learning to DJ at 16 by working in a record store and building a collection of LP’s, to soon securing bookings at Switzerland's top clubs, which ultimately led him to the front door of Cadenza Records and a residency at Ushuaïa Ibiza for ANTS.
He played out to the masses at the venues hottest underground party 'ANTS' and also topped the Beatport charts with his remix of 'Rise Of Angels'. This ultimately became known as the ANTS summer anthem. ANTS have built a solid reputation based on a colony of relentlessly taste making high profile bookings, as well as their all-star resident cast. And the next stop of Andrea Oliva and his colonization is anthill ROXY.
Termíny