REFRESHMENT w/ BEATS 4 LOVE (WARM UP)

Hudba
Připravte se na další vydání naší pravidelné klubovky Refreshment. Tentokrát akce proběhne jako Warm up pro festival Beats For Love - největší taneční festival v ČR, atmosférou neopakovatelný!
"Podařilo se nám vytvořit největší taneční festival u nás. Chceme spojovat lidi a umění. Věříme, že bude B4L patřit k nejvýznačnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků."
Tradičně se představí Michael C, ktrého doplní Mathiass O'Zana a Wolscha. Naši Tři mušketýři budou opět bojovat ve jménu skvělé party atmosféry. Seznamte se:
Michael C
Pokud jste příznivci energického house a progressive house, tak vám set Michaela C sedne určitě do noty! Michael C patří mezi nejúspěšnější progressive house DJs a producenty ve střední Evropě. Originální dynamický zvuk, kombinace neotřelých postupů, překvapivý výběr skladeb, světová produkce a spontánní uvolněná komunikace s publikem
Mathiass O'Zana
V současné době patří Mathiass O'zana k ostravské DJské stálici v žánrech a podžánrech house music. Zkušenosti, které sbírá nejen vystupováním za mixem od roku 2006 zúročuje jak rezidentním hraním na největším tanečním festivalu ve střední Evropě Beats for Love, na kterém se podílí i z organizačního hlediska, tak hraním v prestižních klubech po celé ČR, SK i PL. Za zmínku stojí návraty do Roxy či pozvánky do Duplexu, Chapeau Rouge, Pantheonu a mnoha dalších předních klubů. S vymetáním klubu Fabric se to dá považovat i doslova. Jakožto člen nového organizačního týmu klubu Fabric, který přes léto 2015 přestavěl klub do nové podoby vzal nejednou před velkolepou otevíračkou "metličku" do ruky.
Wolscha
Taneční hudbu objevil v roce 1997, kdy prožil své první taneční párty v legendárním olomoucké clubu BARUMBA, kde se později stal residentem. Wolscha má potřebu objevovat stále něco nového, a proto si prošel i různými styly. Skrze deephouse, progressive, electro až nakonec našel vášeň v techhouse/neo-trancu/progressivu. Výborný výběr skladeb a kvalitní mixing dodávají jeho setům jedinečnost a kvalitní hudební zážitek, který je ovlivněn i spoustou další techniky, kterou Wolscha během svých setů využívá. V současné době je Wolscha ovlivněn producenty jako jsou Sasha, John Digweed, Hernan Cattaneo, Josh Gabriel, King Unigue, Funkagenda, Guy J, Henry Saiz, James Zabiela, Nick Muir, Nick Warren a mnoho dalších.
Termíny