DELTA HEAVY (RAM/UK)

Hudba
Release nového alba Paradise Lost

DELTA HEAVY (RAM/UK) - Paradise Lost Word Tour & MC Visionobi support: Fourward (Shogun Audio/AT) N:Force (Let It Roll/Break Art), 2K & Sweg (Shadowbox)

Jedno z nejočekávanějších alb tohoto roku, debutové LP britské dvojice Delta Heavy – Paradise Lost, spatří světlo světa 4. března. Český křest proběhne v pražské ROXY, pro kterou si Ben a Simon připravili speciální album release show. Doprovodí je rakouští neuro mágové Fourward a celou show odvypráví MC Visionobi.
Delta Heavy jsou v mnoha ohledech speciální a nadčasové zjevení, pohybující se mezi žánry drum&bassu a bass music vždy někde mezi 110 a 170 BPM. Po dlouhé řadě úspěšných releasů a EPček, mezi kterými můžeme najít dnes už drum&bassové klasiky jako Abort nebo remix bass hymny Nero – Must Be The Feeling vydávají na začátku března své debutové album Paradise Lost.
Na LP obsahujícím 14 nových tracků se Delta Heavy vrací k svému typickému hutnému d’n‘b soundu. Úspěch prvních singlů Punish My Love a především Ghost, který nasbíral za několik měsíců přes 1,2 miliónu shlédnutí na Youtube, dává tušit, že půjde o výjimečné a velmi očekávané album.
Vysoký výkon, masivní neuro zvuk a nekončící proud energie, to je rakouská čtveřice Fourward, která proletěla v posledních dvou letech drum&bassovou scénou jako kometa a dnes už patří mezi stálice Shogun Audio.Kdo má rád současné neuro určitě neminul track Countdown nebo úspěšný remix pro The Upbeats - Alone. V současnosti jim na Shogunu vychází nové EP Elektrik a určitě to od nich není poslední slovo.
Ať už preferujete multižánrovost Delta Heavy nebo údernost Fourward, jedno je jisté, 22. dubna proběhne v ROXY noc plná mnoha odstínů současného drum&bassu.
After countless releases, many of which would eventually rank into the category of the drum&bass most championed timeless anthems, Ram Records duo Delta Heavy announced a brand new debut album entitled Paradise Lost. For the Czech release party Ben and Simon chose Prague and club ROXY. On 22nd April we will together experience the best of cutting-edge Delta Heavy sounds incl. new tunes ready to rock the dance-floor. Austrian finest neuro beasts Fourward will accompany delta Heavy and MC Visionobi will spice the show for you liking. The night of recent drum&bass sound in all of its colours.
Termíny