Euphorica & Michal Kopsa Trio | Rybanaruby

Hudba, world music, gothic
Dvojkoncert kapely Euphorica a kapely Michal Kopsa Trio. Lístky je možné koupit v předprodeji v klubu Rybanaruby a nebo na místě.

Euphorica |
Čtyři hlasy, čtyři nástroje, a hlavně čtyřnásobná ženská energie. Euphorica je unikátní kapela, jejíž hudba Vás provede po celé Evropě od gotiky, přes středověk až po tradiční lidové folkové písně ve stylu „world music“. Euphorica vydala už dvě CD a její vystoupení můžete vidět v České republice, ale i v Německu, Španělsku či Francii na hudebních festivalech a turnajích, odkud bere hudební inspiraci.
https://www.facebook.com/Euphorica.cz/

Michal Kopsa Trio |
Michal Kopsa, Jakub Berry Beran a Ondřej Málek - spojení těchto tří muzikantů představuje melancholický svět Michala Kopsy plný energické hudby s vlivy blues, pop-alternativy, grunge a písničkářství s českými texty.

MK Trio působí cca rok a koncertuje po celé české republice. Mimo pódia se v současnosti studiově podílí s dalšími muzikanty na přípravě nového "EP" Michala Kopsy. Přijďte se zaposlouchat do písniček M. Kopsy ale i kapely Victorie, kde spolu muzikanti působí.
https://www.facebook.com/Michal-Kopsa-302455219924755/
Termíny