VLADIVOJSKO (cz), THE COMPLICATION (cz)

Hudba, alternative, crossover, rock'n'roll, metal
VLADIVOJSKO - crossover / metalová kapela Vladivojny La Chia
Vladivojna je výrazná osobnost české hudební scény, vyhledávaná zpěvačka, autorka divadelní a filmové hudby.

Za film Nevinnost Jana Hřebejka byla nominována v kategorii nejlepší hudba na Ceny České filmové kritiky a na Českého lva.

Zkomponovala také hudbu pro mnoho divadelních her a dokumentárních filmů i pro úspěšný seriál stanice HBO Až po Uši, ke kterému vydala stejnojmenný soundtrack.


THE COMPLICATION
The Complication to je energie, bordel a hlavně velká láska k devadesátkám. Čtveřice podivínů z Jablonného nad Orlicí vám dokáže, že rock 'n' rollu ještě zdaleka neodzvonilo. Muzika založená na hlasité kytaře, hutné base a dynamických bicích, ve které, i přes všechny ty potrhané struny a rozlámané paličky, najdete chytlavé melodické linky a výrazné refrény využívajících hlasů všech členů kapely.

V roce 2014 jim vyšla debutová deska U, ovšem už v březnu 2015 se objevuje úplně nový singl ONE.SIXTY.SEVEN, který je předzvěstí nového materiálu a nového alba. Potom, v prosinci 2015 přichází ještě momentálně nejnovější kliposingl SIGN.

Tímto a mimo jiné i výhrou v soutěži UBC a finále v soutěži GBOB kapela shrnula rok 2015 za velmi úspěšný. V roce 2016 se účastní festivalů Jam Rock, Kunčický Kravál, Rockoupání atd. plus nějaké ty kluby, a budou samozřejmě i nové písně.

The Complication jsou charakterističtí hlavně svým projevem na podiu, i pod podiem.:) Koncert je plný úchylností, nespoutaného paření na hranici sebeovládání, různorodosti žánrů a ohromné energie.

Odkazy stránky:
http://bandzone.cz/complication?at=info
https://www.facebook.com/TheComplicationBand/

Odkazy klipy:
https://www.youtube.com/watch?v=0IJ4aWw9-ak
https://www.youtube.com/watch?v=QX2KbC_13bs


Termíny