Žižkovská noc 2016: Noise Cave @ Rybanaruby (19.3.)

Hudba
Experimentální a noisová scéna poprvé na Žižkovské noci!

Kikiriki (experimental noise Slovenia)
One-woman noise band ze slovinského Mariboru přichází s originální směsicí elektronické syntetické psychedelie a zároveň neústupného audioterorismu. Kikiriki se svým hlukovým domečkem na roztékající se panenky navštívila již bezpočet squatů a alternativních prostorů, v Praze to však bude premiéra, tak se těšte!

Eine Stunde Merzbauten (industrial noise revival 666)
Jako Fénix z hromady oškvařeného kovu povstal tento revival band, jenž je zároveň postrachem každé poklidné zábavy. Industriálně hlukový revival v šestisetšedesátišesti obrazech hravě kombinuje surové mlácení kovů s citem pro akustické nástroje. Čekejte, co chcete, ale stejně dostanete něco jiného!

Astrální Hlemýžď (esoterická lobotomie)
Název napovídá velmi mnoho a ono toho tam taky velmi mnoho je. Kompozice Astrálního Hlemýždě se nesou na pomezí neuvěřitelného množství žánrů a poloh, od elektroniky, ambientu, vážné hudby, musique concrète, swingu až po psychedelický noise. Jedno je ale jisté – tóny i netóny se vám pošťourají v mozkovně natolik, že budete mít následky!

Uncle Grasha's Flying Circus + Cry of Humans (noisy apocalypse)
Kdo kdy potkal maskované jeptišky libující si ve světových diktátorech, ten ví, že hudba skončila na Vražedných polích. Před vrstevnatými hlukovými sekvencemi tohoto einsatz koNuNda prostě neutečete, budete se cítit, jako by se na vás řítilo 500 vlaků naložených tanky. Jeptišky navíc posílí hlukový strážce červeného tlačítka apokalypsy Cry of Humans! A plakat budete, to si pište!

The Prostory Revival (acid noisy freak show)
Improvizační jednotka - básníci bez hranic. Už je asi jasné, že se chystá pěkné drzá freak show plná drog, chlupů zalepených od spermatu, kovových princezen a hlavně Tvojí matky, schválně, jestli jí tam najdeš!

Petr Ferenc (workshop)
Noisový umělec známý jako Phaerentz, šéfredaktor magazínu Hisvoice a pořadatel pravidelné hlukové session Wakushoppu je zároveň specialista na hru na defektní přehrávače s defektními přehrávači. Když přijdete včas, tak vás zasvětí do mnohých tajemství, jak poskládat defektní písničku!

Aktuální info: www.zizkovskanoc.net
www.facebook.com/zizkovskanoc

Kluby @ ŽN 2016: http://bandzone.cz/akce/4505

Žižkovská noc 2016 (hlavní událost)
www.fb.com/events/939845506085993

www.pravek.eu
http://praveknoisesection.blogspot.cz
http://rawezin.wgz.cz
www.fb.com/klub.rybanaruby
Termíny