10 YEARS OF MED SCHOOL

Hudba
Sesterský label Hospitalu Med School slaví v tomto roce 10 let na scéně. Po loňském vyprodané showcase premiéře není divu, že si pro tuto příežitost vybral pražský klub ROXY. Během této noci vystoupí na hlavní stage rekordních 8 zahraničních producentů v exkluzivních back2back setech. Nebudou chybět Etherwood, Keeno nebo Anile. Celým mejdanem provede dvorní Med School MC Ruthless.
Od roku 2006, kdy Tony Colman (London Elektricity) založil Med School jako sesterský a více experimentální label Hospital Recordings, se v lavicích pomyslné lékařské fakulty vystřídali studenti jako Icicle, S.P.Y, Enei, Etherwood, Keeno nebo třeba Electrosoul System. Smyslem je přinášet experimentální svobodu nevázanou na styl, tempo nebo konvence, což pravidelně podtrhuje kompilace New Blood od roku 2012 přejmenovaná na Blood Pressure, která dává příležitost novým talentům a posouvá hranice drum&bassu tam, kde by je před pár lety málokdo čekal.
15. dubna zažije Praha i několik premiér. Úplně poprvé se v ČR představí britský talentovaný mladík Whiney a zároveň Keeno představí své nadcházející album Futurist, které vyjde oficiálně 19. února. 100% Med School line up, 10. výročí, 8 progresivních producentů, jeden MC a vy!
Termíny