Southern Steel Night

Hudba, stoner rock, crossover, violence, southern rock
Zveme všechny fanoušky tvrdší muziky na speciální akci s názvem Southern Steel Night! Proč speciální?

V dnešní době jsou v tvrdý muzice nejpopulárnější různý druhy hardcorů, metalcorů atd., ale mnoho lidí skoro nikdy nepoznalo kulturu southern metalu a sludge/stoner metalu. Kombinace blues, jižanskýho rocku, podladěnejch kytar a kultury amerických "rednecks" dělá z tohoto stylu unikát v našich hudebních vodách. Jako příklad jižanského trash metalu můžeme uvést legendární kapelu Pantera a jako představitele southern rocku kapelu Lynyrd Skynyrd. Pozvání na naší akci přijaly kapely, který nám sem tématicky zapadaj na 100%.

LOWBAU: Rakouská parta hrající ty nejtemnější tóny blues :). Mají za sebou řadu úspěšných koncertů a v Rakousku se jednoznačně řadí mezi jedny z nejlepších kapel hrajících southern metal. Doporučujeme všema deseti!
link: https://www.youtube.com/watch?v=o7SrtjCGGz0
link2: https://www.youtube.com/watch?v=hafo8AUNi-g

6 IS THE GODS NUMBER: PEKLO! PEKLO! PEKLO! SEX! SEX! SEX! ALKOHOL! SEX! ....dámy a pánové Šestky jsou kapela z Brna, která se musí zažít. Pokud máte rádi Panteru, tak neváhejte ani sekundu, ale počítejte s tím, že Šestky jsou originální, žádná kopírka!!. Doporučuju poslechnout a následně dovalit na akci, nebo se nechat překvapit a pomočit se z toho na místě!
link: https://www.youtube.com/watch?v=qwF-4_KmlLs
BZ: http://bandzone.cz/6ign

BLACK VELVET SUICIDE: kapela, která je v rocknrollový síní slávy ještě od doby než vznikla... milujou pivko, southern rock/metal a rádi tě uvidí jak paříš v jejich domácím klubu!
BZ: http://bandzone.cz/bvs
link: https://www.youtube.com/channel/UCqEzslHfnxR9aRd7v6pVLKQ

Takže pokud si chcete lehce rožšířit obzory, nebo se jen vožrat na něco tvrdšího...DOVALTE!
Termíny