Prague Queen - Queen tribute band

Hudba, rock, pop
Legendární skupinu Queen netřeba představovat. Hity jako "We Are the Champions", "We will rock you" nebo Bohemian Rhapsody jsou prostě nestárnoucí.

A jelikož se samotnou skupinou Queen, s nynějším frontmanem Adamem Lambertem, se nám nepodařilo domluvit koncert, tak dne 1. 4. 2016 se ve Velkém sále jičínského Masarykova divadla představí svou velkolepou show revivalová skupina Prague Queen v čele s českým Freddiem Mercurym (Freddie Bresky). A to, prosím pěkně, není aprílový žertík :)

Koncert Vás přesune do dob, kdy skupina Queen ovládala velké davy, ať už na vyprodaném stadionu ve Wembley, nebo na nezapomenutelném Nepstadionu v Budapešti. Charismatický vzhled se stejnými pohyby, gesty a podobnost barvy hlasu k rockovému králi. Zvuk kytary jednoho z nejlepších kytaristů v ČR Stanislava Jelínka, který doprovázel hvězdy formátu Frank Zappa, Karel Gott a Lucie Bílá. Na bicí nástroje zasedne Jiří Jirsa, bubeník který už přes 20 let doprovází po koncertech přední hvězdy českého showbyznysu. Na basovou kytaru se představí Jan Svorník a na klávesové nástroje Jan Vacek. To vše a mnoho více zažijete při této show.

Více informací naleznete na facebookovém profilu: https://www.facebook.com/praguequeentributeband/?fref=ts
nebo na webových stránkách: http://www.mercury-revival.com/

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji v Městské informační centrum Jičín, a to v ceně 150 Kč. Na místě potom budou za 200 Kč.
A to nejdůležitější na konec, koncert je samozřejmě na stání :)
Termíny