The Complication, Jesterland, Stroy

Hudba, alternative, rock, grunge, rock'n'roll
V sobotu 9. dubna se v Pardubicích poprvé představí grunge-alternativní super-band Stroy se svou deskou "Adam Reborn" a nejnovějším EP "Like it or not". Připravte se na pořádnou jízdu, protože tahle kapela je schopna nadělat z Ponorky kulničku na dříví, a to jsou jen tři!

Společně s headlinery večera vystoupí pardubičtí Jesterland a The Complication z Jablonného nad Orlicí.

________________________________________________

STROY:
Přesně rok po vydání debutu "Adam Reborn" přichází kapela STROY s novým EP s názvem "Like it or not". Už samotný fakt, že nahrávka vznikala v Los Angeles dokazuje, že STROY není jednorázovým projektem uznávaných českých muzikantů, ale že jde o regulérní kapelu s nemalými ambicemi. Už na první desce trio Michal Skořepa, Miloš Meier a Jakub Antl překvapilo zahraničním soundem a vyzrálými skladbami s rozpoznatelným rukopisem jednotlivých muzikantů. Některé hudební servery zařadily desku Adam Reborn mezi nejlepší česká alba roku 2015, klip na skladbu Adam Reborn mezi nejlepší videoklipy roku a kapelu STROY jako objev roku.

http://bandzone.cz/stroy

_________________________________________________

The Complication
To je energie, bordel a hlavně velká láska k devadesátkám. Čtveřice podivínů z různých koutů východních Čech vám dokáže, že rock 'n' rollu ještě zdaleka neodzvonilo. Muzika založená na hlasité kytaře, hutné base a dynamických bicích, ve které, i přes všechny ty potrhané struny a rozlámané paličky, najdete chytlavé melodické linky a výrazné refrény využívajících hlasů všech členů kapely. V roce 2014 jim vyšla debutová deska U, ovšem už v březnu 2015 se objevuje singl ONE.SIXTY.SEVEN a v prosinci úplně nový singl SIGN, které jsou předzvěstí nového materiálu a nového alba.


_________________________________________________

Jesterland
Je pardubická alternative-rocková kapela vycházející hlavně ze scény 90. let s důrazem na silnou melodiku. Na podiích se kapela pohybuje dva roky. V současné době připravuje nové EP, které by mělo vyjít na jaře 2016.

http://bandzone.cz/jesterland
Termíny