Perturbator (FRA) + Gost (USA) + Dan Terminus (FRA)

Hudba
Obscure Promotion uvádí ...

Perturbator (Francie) www.perturbator.com # http://soundcloud.com/perturbator # www.facebook.com/Perturbator # http://perturbator.bandcamp.com
Hudba Jamese Kenta by skvěle pasovala do filmů jako Terminátor, RoboCop nebo Total Recall. Umělec tvořící pod pseudonymem Perturbator je právem považován za nekorunovaného krále retro syntezátorů. V březnu přiveze svou temnou 80s synth music do Prahy a Bratislavy, aby představil novou desku The Uncanny Valley (2016)
Mladíček Kent má kořeny v blackmetalu, největší tvůrčí svobodu ale našel v syntezátorech. Svou oblibu v old school metalu smíchal s vášní pro syntezátory, především pak s obdivem k Johnu Carpentrovi nebo Bradu Fiedelovi (Terminátor). V roce 2012 se tak zrodil Perturbator, který dal vzniknout úderné a temné synth music a patrným retro nádechem 80. let a inspirací v bečkových filmech.
Za relativně krátké působení si Perturbator vybudoval ve scéně silnou pozici. Vzhledem ke svým kořenům je logické, že největší odezvu má mezi metalisty. Právě proto s také objevuje na metalových akcích. Nadšené ovace sklidil loni na festivalu Brutal Assault, kdy v „nejzábavnějším setu festivalu“ (MarastMusic.com) předvedl „skvělou retro elektroniku z časů osmibitových a DOSových her“ (Fobiazine.net).

GosT (USA) http://soundcloud.com/gost1980s/sets
http://gost1980s.bandcamp.com
www.facebook.com/gost1980s
http://blood-music.bandcamp.com/album/behemoth
http://girlfriendrecords.bandcamp.com/album/s-t

Dan Terminus (Francie)
http://dan-terminus.bandcamp.com
www.facebook.com/DanTerminusMusic

Předprodej: http://obscure.cz/en/order/product/92

Vstupenky na koncert Perturbator, Dan Terminus, Gost jsou k dispozici ve všech běžných předprodejních sítích, více informací najdete na webu pořadatelské agentury www.obscure.cz # www.facebook.com/obscurepromotion

Plakát: www.riz.cz/x180h # www.riz.cz/vb939

Od 22h DJ Maara => www.riz.cz/sxujd

Rock Café, Praha www.rockcafe.cz
www.facebook.com/rockcafepragueofficial
Mapa: http://mapy.cz/s/ti7G
Termíny