LEBURN MADDOX

Hudba
Americká hvězda poprvé v Česku na svém světovém turné!
Poprvé za svou kariéru přijede LeBurn Maddox v doprovodu svého amerického tria (a možná i se speciálním hostem) do Česka a zahraje našlapaný blues-rockový program s prvky funku i regé.

LeBurn Maddox

Mimořádný kytarista a zpěvák, jehož kariéra začíná v polovině 70tých let, kdy jako mladý nadějný muzikant nahrával ve studiu s takovými hvězdami jako James Brown či George Clinton.

Jako člen kapely Jimmy Castor Band měl možnost sdílet pódium se světově proslulými umělci jako Chaka Khan, Patti La Belle, Lionel Ritchie, Mr Bill Withers, Kool & The Gang, Mother’s Finest, Gil Scott Heron, Cameo, LTD, Rose Royce, Tavares, Chic, KC & The Sunshine Band a úžasnou Larry Graham & Graham Central Station. LeBurn si také na jevišti zahrál s úžasným Johnem Lee Hookerem.


LeBurna Maddoxe budou doprovázet:

basista Walter Ares Cerasani (Neil Zaza, Sax Gordon, Eric Davis, Stan Skibby, Luca Giordano)
bubeník James Drum Coretti (Andrea Braido, Uli John Rooth, Nathalien Peterson, John Mc Coy).

Leburn Maddox je ve svých živých vystoupeních skvělý a zábavný showman, kterého oceňuje publikum po celém světě. Jeho kompozice jsou nesmírně vzrušující a brilantní zvuk je samozřejmostí. Má schopnost vyvolat u publika silné emoce, teď máme možnost se o tom přesvědčit i my.
Termíny