Faust Rockopera

Hudba
Faust
Rocková opera Milana Steigerwalda a Pavly Forest o síle pokušení a lidské proradnosti na motivy tragédie Johanna Wolfganga von Goetha.
Příběh o touze po opravdové vášni a lásce na motivy tragédie Johanna Wolfganga von Goetha. Takový je Faust. Nová opera z dílny RockOpery Praha je představením o síle pokušení, lidské proradnosti, touze po poznání vedoucí k věčnému zatracení, hledání smyslu života a víry v sama sebe. Téma boje dobra se zlem je nadčasové, provází člověka po celou dobu jeho existence. Hra vybízí k zamyšlení nad vlastním životem.
Hudba: Milan Steigerwald Libreto: Pavla Forest Režie: Roman Štolpa Choreografie: Irina Andreeva
V hlavních rolích Jiří Zonyga, Daniela Langrová, Viktor Dyk, Kamil Střihavka (alt. Lukáš Písařík), Honza Toužimský z Arakainu, Irina Andreeva, Pyroterra, Helena Kubelková a další.
Více o opeře zde: www.RockOpera.cz/faust
RockOpera Praha je první divadlo pro rockery s hledištěm ve tvaru půlkruhové arény pro 768 diváků. V našich operách hrajeme živě a nahlas, spojujeme koncert tvrdé rockové a metalové hudby s nadčasovými dramatickými příběhy v divadelním zpracování. Navíc zažijete akrobatické a artistické výkony, ohnivou a světelnou show, nový cirkus, a uslyšíte špičkové hlasy: Kamil Střihavka, Honza Toužimský z Arakainu, Viktor Dyk, Vlasta Horváth, Pavla Forest, Jiří Zonyga a řada dalších. Autoři všech našich rockových a metalových oper jsou přední čeští hudebníci Milan Steigerwald a Pavla Forest.
Termíny