Svatba

Výstava, Volný čas, výstava, kultura, volný čas
8. ročník svatebního veletrhu

Zajímá Vás, jaké svatební šaty jsou IN? Které snubní prstýnky jsou pro VÁS ty pravé? Pokud ANO, přijďte na svatební veletrh SVATBA, který již poosmé proběhne na Výstavišti Černá louka v Ostravě v termínu 5. a 6. března 2016.
POZOR! Svatební veletrh bude probíhat pouze 2 dny a to sobotu a neděli!
Na co se můžete TĚŠIT?
Připravujeme širokou nabídku svatební a společenské módy pro dámy, pány i děti, kolekce snubních prstenů, šperků, svatební dorty, zákusky, koláče, nebude chybět také prezentace hotelů, restaurací a obřadních míst pro novomanžele, kadeřnické salony, prodej značkové kosmetiky, svatební obuvi, doplňků, svatebních agentur, vozů a mnoho jiného.
Pro zpříjemnění chvil na veletrhu jsme pro VÁS připravili přehlídky svatebních a společenských šatů, účesové show, přehlídky luxusního spodního prádla, svatební floristiku, aranžování svatební tabule, ukázky zdobení svatebních dortů, barmanskou show, kulinářské show podle nejnovějších trendů, vystoupení známých celebrit a tombolu pro VÁS o hodnotné ceny.
Přijďte a udělejte si hezký březnový víkend v příjemném prostředí s dobrým jídlem, zákusky, dortíky i bohatým a užitečným programem. Těšte se na výstavní slevy!!! Rezervujte si datum 5. - 6. 3. 2016.

Otevírací doba
5. 3. 10:00 - 18:00 hod.
6. 3. 10:00 - 16:00 hod. Cena vstupenek 80,- dospělí
50,- děti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů
20,- hromadný vstup pro školy (minimálně 20 osob)
Termíny