GALAVEČER CENA DIVA 2015

Volný čas, kultura, volný čas
Slavnostní galavečer, na němž budou vyhlášeny výsledky divácké ankety o nejúspěšnější umělkyně, umělce a inscenace v roce 2013. CENA DIVA opět po roce ovládne jeviště Mahenova divadla. Již tradiční slavnostní galavečer, na němž budou vyhlášeny výsledky divácké ankety o nejúspěšnější umělkyně, umělce a inscenace v roce 2014, pořádá Národní divadlo Brno ve spolupráci s KPMČ a KPOB. CENA DIVA opět po roce ovládne 21. března 2016 v 19 hodin jeviště Mahenova divadla. Již tradiční slavnostní galavečer, na němž budou vyhlášeny výsledky divácké ankety o nejúspěšnější umělkyně, umělce a inscenace v roce 2015, pořádá Národní divadlo Brno ve spolupráci s KPMČ a KPOB.

Diváci se setkají se svými nejoblíbenějšími umělci a dozvědí se, jak dopadlo jejich hlasování. Po mimořádném úspěchu loňského ročníku se můžete opět těšit na působivé umělecké zážitky s oceněnými umělci a hosty večera, na ukázky z představení, na působivou scénografii a opulentní kostýmy a líčení.

Všichni, kteří si zakoupí vstupenky na galavečer, budou zařazeni do slosování. Výherce dostane opravdu exkluzivní cenu. Rezervace vstupenek na CENU DIVA.

Všichni, kteří vyplní hlasovací lístek a uvedou kontakt, budou zařazeni do slosování o atraktivní ceny.

HLASOVÁNÍ

NdB pořádá diváckou anketu CENA DIVA 2015, v níž mohou diváci hlasovat pro nejzajímavější a nejlepší herecký, operní a baletní mužský a ženský výkon, který zhlédli v premiérovaných představeních v roce 2014.

Anketní lístky a boxy jsou umístěny ve vestibulech scén NdB: Janáčkovo divadlo, Mahenovo divadlo, divadlo Reduta a v předprodeji NdB v Dvořákově ulici. Hlasovat lze také na našich webových stránkách. Na anketním lístku není nutné vyplnit všechny kolonky. Pokud uvedete kontaktní údaj, budete zařazeni do slosování o atraktivní ceny.

Vyhlášení výsledků se uskuteční na Galavečeru hvězd ve středu 21. března 2016 v 19 hodin v Mahenově divadle.
Termíny