GLEN HANSARD & BAND: DIDN’T HE RAMBLE

Volný čas, Hudba, koncert, hudba, kultura, volný čas
Charismatický irský zpěvák a držitel Oscara se vrací do Brna v doprovodu orchestru. Glen Hansard byl v Brně vždy oblíbený, ostatně se svou kapelou The Frames vyprodal takřka každý brněnský koncert a to jeho popularita rostla ze Staré Pekárny až po klub Fléda.

Nyní vystupuje se svou kapelou. Glen je o něco starší a vyzrálejší, přesto nic neztratil na své romantice, energii a charisma.
Naopak! Glenova hvězda stoupá dál i po slavném filmu Once a hitu Falling Slowly, který vypráví příběh Glena a Markéty Irglové.Únor a březen příštího roku zastihne irského hudebníka Glena Hansarda na jarní části evropského turné k loňskému, již druhému sólovému albu Didn´t He Ramble. Dvě zastávky se uskuteční i v České republice: 6. března v brněnském SONO Centru a 12. a 13. března v pražském divadle Archa.

Představovat vousatého a mírně zrzavého Dubliňana s děravou kytarou českému publiku není třeba. Vždyť to byla právě Ceská republika a její fanoušci, kteří v něm dokázali odhalit výjimečný autorský a interpretační talent hned po rodném Irsku, daleko dříve než si jej všiml zbytek světa. A byla to Markéta Irglová - hudební partnerka z České republiky, se kterou natočil dnes již kultovní snímek Once a posléze i převzal sošku Oscara.
Termíny