4.5.2016 Přednáška Čína a TAO (Praha)

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Zveme vás na přednášku o taoismu a s tím související vnitřní kultivaci. Ing.arch. Otakar Chochola studoval čínská bojová umění a meditaci v chrámové taoistické akademii hluboko v čínských horách. Jeho povídání doplněné o bohatou fotodokumentaci dá nahlédnout do života v tradičních taoistických chrámech ve Wudangských horách, které jsou kolébkou taoismu.

 

Přednáška je součástí cyklu pravidelných středečních cestovatelských večerů pořádaných Národním muzeem v Praze a cestovní kanceláří Livingstone.


Večery jsou moderovány cestovatelem Rudou Švaříčkem.


Atraktivní prostředí Národního muzea, příjemné pohoštění, africký stánek s exotikou a kávou z Ugandy, knihy, CD, DVD...

 

Více zde: http://www.fengshui-ceskaskola.cz/products/cina-a-tao-praha/

Účinkují

Ing.arch. Otakar Chochola

K umění Feng Shui jsem se dostal v roce 1997, kdy jsem se zúčastnil mezinárodního festivalu Feng Shui v Praze, konaného pod záštitou mistra Rogera Greena. Jako architekta mě zaujala možnost léčit prostor a lidi ve vzájemné souvislosti. Svoji praxi a studium jsem spojil s učením umění Tai Ji Quan a Qi Gong, kterým se od stejné doby intenzivně věnuji.

Pod vedením mých učitelů Feng Shui: Rogera Greena, Adalberta Nellisena, mistra Borise Michajloviče Brina a Evy Joachimové jsem dospěl k otevření vlastní konzultační praxe a později k založení České školy Feng Shui. V naší škole jsme spolu s Davidem Eyerem vychovali již stovky odborníků v dané oblasti.

Mým krédem v oblasti vzdělání Feng Shui je kladení důrazu na podporu osobního růstu a poznání a dosažení zlepšování vlastní situace – osobní kultivace.


Více zde: http://www.fengshui-ceskaskola.cz/products/otakar-chochola/

Termíny