21.5.2016 Workshop Feng Shui v Praze

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Praktický seminář pod vedením Ing. arch. Otakara Chocholy zaměřený na procvičení technik Feng Shui na konkrétních rozborech bytů / domů. 

Workshop je vhodný pro ty, kteří si chtějí více zažít a prohloubit své znalosti Feng Shui (školu formy, Ba Gua, Ba Zhai, letící hvězdu obydlí, práci s kompasem atd.) a hlavně používání těchto technik při zpracovávání Feng Shui posudků. 

 

Cena: 900 Kč / osoba

Místo: Česká škola Feng Shui, centrum Plující oblaka, Mlýnská 6/3, Praha 6

Účinkují

Ing.arch. Otakar Chochola

K umění Feng Shui jsem se dostal v roce 1997, kdy jsem se zúčastnil mezinárodního festivalu Feng Shui v Praze, konaného pod záštitou mistra Rogera Greena. Jako architekta mě zaujala možnost léčit prostor a lidi ve vzájemné souvislosti. Svoji praxi a studium jsem spojil s učením umění Tai Ji Quan a Qi Gong, kterým se od stejné doby intenzivně věnuji.

Pod vedením mých učitelů Feng Shui: Rogera Greena, Adalberta Nellisena, mistra Borise Michajloviče Brina a Evy Joachimové jsem dospěl k otevření vlastní konzultační praxe a později k založení České školy Feng Shui. V naší škole jsme spolu s Davidem Eyerem vychovali již stovky odborníků v dané oblasti.

Mým krédem v oblasti vzdělání Feng Shui je kladení důrazu na podporu osobního růstu a poznání a dosažení zlepšování vlastní situace – osobní kultivace.

 

Více zde: http://www.fengshui-ceskaskola.cz/products/otakar-chochola/

Termíny