Vyměň kabelku! Recyklace kabelek s koncertem Die Kabbelky a písničkáře Nikoly Braska

Hudba

Máte doma kabelku, kterou nenosíte, ale je vám líto jí vyhodit, protože by mohla sloužit někomu jinému? Pak právě pro vás je projekt Vyměň kabelku! 17.3. od 19.00hod proběhne v Café v Lese na Praze 10 již druhá burza kabelek pod hlavičkou Vyměň kabelku! vol.2.

Die Kabbelka se po více než roce objeví v mekce všech hipsterů – v Krymské ulici v podniku Café V lese. Těšit se můžete na rockové anti-korporátní melodie a texty zabíhající do nejniternějších záhybů úřednické duše.

Večer otevře anti-folkový písničkář Nikola Brasko, jehož skladby jsou charakteristické výraznou a spontánní poetikou, leitmotivem písní je značná míra punkového sarkasmu, parafrázujícího folkové kořeny, se zřetelným důrazem kladeným na významovou složku textů.

„Program večera je postaven na spojení příjemného s užitečným – koncert doplní recyklace kabelek. Minule se nám sešly různorodé kabelky – od naprostých úletů až po jednu od Valentina! Nevěřili jsme vlastním očím. Die Kabbelka se nám líbila, tak jsme je pozvali znovu. Moc se na ně těšíme.“ dodávají organizátoři burzy.

Jak bylo zmíněno - před koncertem a o přestávce bude probíhat burza kabelek – Vyměň kabelku! Přineste kabelku, kterou nenosíte a vyměňte jí za jinou, která se bude lépe hodit do vašeho šatníku.

Účinkují

Die Kabellka

Nikola Brasko

Termíny