FLORBALOVÉ PLAYOFF: FBŠ BOHEMIANS VS. BULLDOGS BRNO

Sport

Florbalisté Bohemians před sebou mají velmi těžký úkol. Ve čtvrtfinále prohrávají už 0:2 a v domácím prostředí budou muset ideálně zvítězit v obou případech, aby sérii dovedli minimálně do šestého utkání a mohli bojovat o postup do semifinále. V 1 a 2. čtvrtfinále vždy prohráli jen těsně o gól a jejich cíl je tedy stále reálný. Budou k tomu ovšem potřebovat i vaši pomoc, pomoc těch nejlepších fanoušků, se kterou dokáží porazit kohokoliv. I proto si pro vás naši hráči připravili několik překvapení pro následující domácí zápasy playoff.

Sobota 12/3/2016 od 17:00
Neděle 13/3/2016 od 17:00

FbŠ Bohemians vs.Bulldogs Brno – Tipsport Superliga - playoff, SH Děkanka

V sobotu i v neděli to tedy nebude jen o florbalu jako takovém. Doprovodný program je tradičně připraven pro malé i velké diváky a sportovní hala Děkanka otevře své brány už v 16:00.

Oba týmy se už jen tak nepřekvapí. V loňské sezóně proti sobě odehrály několik vyrovnaných partií a letos to vypadá na ještě vyrovnanější výsledky. Více štěstí se zatím přiklání na stranu Brna, a to je třeba změnit. Těšíme se na plné tribuny našich fanoušků, kteří nás poženou po celou dobu utkání tak, jak to letos v důležitých utkáních vždy ukázali.

Přijďte podpořit naše hráče v domácích utkáních playoff. Bohemka do toho!

NA CO VŠECHNO SE TEDY MŮŽETE TĚŠIT?

VŠICHNI JDEME V ZELENOBÍLÉM
Našim klukům chceme všichni společně přichystat parádní atmosféru. Přijďte prosím v zelenobílých barvách. Halu samozřejmě také řádně vyzdobíme a nachystáme zelenobílé peklo.

PROHRANÁ SÁZKA DOMINIKA HAŠKA
Sázky se plnit musí, a tak hokejovou legendu Dominika Haška čeká jedna příjemná povinnost. V nedělním utkání si na sebe obleče maskota klokana, jelikož prohrál sázku s kapitánem Vojtou Baginem a zafandí v něm našim hráčům. Musíme přiznat, že sami na Dominika už moc těšíme.

OTEVÍRÁME VČAS
Hala spolu s doprovodným programem otevírá v 16:00. Vzhledem k tomu, že se na obě utkání očekává velká návštěva, přijďte minimálně o nějakých 20 minut dříve před začátkem zápasu. Vstupenku si můžete stáhnout na stránkách www.fbsbohemians.cz, nebo si ji můžete zakoupit na místě za 50,-Kč.

SMARTY DRINK
Smarty drink si pro vás připravil menší překvapení. Všichni fanoušci obdrží na pokladně tento nápoj zcela zdarma.

HOLBA ARÉNA
Před vstupem do haly bude tradičně připraven stan pivovaru Holba, který zajistí pitný režim a spolu se Sportbarem Děkanka se postará o všechny žíznivce. Najdete zde i dobroty ze grillu a venkovní sezení.

FANSHOP
V našem fanshopu naleznete nabídku propagačních předmětů, které se vám určitě budou líbit. Využijte ideální příležitost k nákupu a vyzdobte svůj šatník zelenobílými doplňky. Zároveň zde můžete zakoupit i vstupenky na Superfinále 2016.

MASKOTI
O atmosféru na tribunách se bude starat kromě vás i náš maskot, a to na obou utkáních. Klokana se rozhodně nebojte poprosit o společnou fotku.

DIVÁCKÉ SOUTĚŽE
V obou přestávkách nás čekají soutěže o hodnotné ceny. Dávejte tedy pozor, třeba klokan vybere do soutěže právě vás.

DALŠÍ ČÁSTI DOPROVODNÉHO PROGRAMU
Samozřejmě nemůžeme prozradit všechno. Sledujte nás na našem oficiálním facebooku, kde v průběhu dalších dnů odtajníme kompletní doprovodný program. www.facebook.com/fbsbohemians

Těšíme se na všechny fanoušky sportu, florbalu a dobré nálady!

Termíny