V GALERII HARFA PROBĚHNE KŘEST KNIHY JÁ, JŮTUBER 2

Volný čas, Pro děti

Úspěšná kniha o českých a slovenských JůTuberech má své druhé pokračování. Velmi očekávaný křest BESTSELLERU Já, JůTuber 2 proběhne v sobotu 12. března 2016 v Galerii Harfa a koupit si tuto knihu můžete přímo na místě s obří slevou. Těšit se můžete i na vystoupení známých hvězd českého Youtube světa. Vstup je zdarma.

Fallenka, House, Expl0ited, Makyna016 a Martin Rota. Za účasti této pětice oblíbených internetových hvězd bude pokřtěn již druhý díl knižního bestselleru Já, JůTuber 2. Na programu bude kromě slavnostního aktu také vystoupení jednotlivých JůTuberů, autogramiáda s focením a další speciální hosté. Celá akce potrvá od 11 do 15 hodin.

Jak začínal svou JůTuberskou dráhu Expl0ited? Odkud čerpá inspiraci Makyna016, jakou výzvu by Fallenka nepřijala či proč Martin Rota vylezl na Kilimandžáro? Pokud vás zajímá svět internetových médií a chcete nahlédnout do soukromí českých úspěšných JůTuberů, nenechte si ujít druhé pokračování úspěšného bestselleru a dorazte 12. března 2016 na křest nové knihy Já, JůTuber 2 do Galerie Harfa.

Celá akce startuje v 11 hodin. Od 11:30 do 13:10 vás budou naživo bavit svými výstupy samotní autoři knihy (Fallenka, House, Expl0ited, Makyna016 a Martin Rota). Poté proběhne slavnostní křest knihy a po něm bude od 13:30 do 15:00 následovat autogramiáda. Křtem bude provázet moderátor rádia SPIN.

Přijďte podpořit a poznat osobně své JůTuberské hvězdy, se kterými jste se doposud setkávali pouze přes obrazovky vašich počítačů. Máte jedinečnou šanci je vidět naživo takto pohromadě a navíc získat jejich podpisy do nově vydané knihy. Tak to rozhodně nezmeškejte!

www.galerieharfa.cz

Účinkují

Fallenka, House, Expl0ited, Makyna016 a Martin Rota

Termíny