Limen Boomstick Festival 2016

Výstava, Hudba

V sobotu 26. března proběhne v královéhradeckém AC Klubu již druhý ročník Limen Boomstick Festivalu, v jehož průběhu se představí celkem 8 kapel.

Se svou pořádně našlápnutou show dorazí punkrockeřiHighstreet Hooligans z Havlíčkova Brodu.

Stejně jako loni se na festivalu představí v Hradci Králové již dobře známá trojice kapel - pop-punkoví Rogersz Chrudimi a M3TA z Třebíze; a neratovičtí punkrockeřiDesort, kteři na konci minulého roku vydali EP Nazionalism upozorňující na rostoucí vlnu xenofobie ve společnosti.

Naopak úplně poprvé se královéhradeckému publiku představí rocková partička Black Mercury z Moravské Třebové.

Na své si přijdou i milovníci melodického metalcoru, jehož pořádnou dávku publiku nadělí domácí banda Glad For Today. Pohodový punk-rock z České Třebové dovezou kluci z At The Moments. 

Z Děčína pak dorazí vycházející emo punková hvězdaDCRadio, která v prosinci loňského roku vydala recenzemi velice kladně hodnocené debutové album Pod Vlivem.

Kromě hudby se návštěvníci můžou těšit také na výstavu designů Ondřeje Suchochleba a samozřejmě nebude chybět ani velikonoční zelené pivo.

Jak už název napovídá, festival pořádá značka Limen Clothing, jejíž oblečení zde budete moci zakoupit za zvýhodněné ceny.

Akce startuje v 15 hodin.

Účinkují

Highstreet Hooligans, Glad For Today, Desort, DCRadio, Black Mercury, M3TA, At The Moments, Rogers

Termíny