Setkejte se s tajemnem s astroložkou Olgou Krumlovskou

Volný čas

pátek 18. března v 16.00,KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

 

Beseda a autogramiáda známé astroložky, spisovatelky a novinářky PhDr. Olgy Krumlovské, autorky řady knih s tématikou ezoteriky, lidového léčitelství a tajemných jevů. Zaměříme se na na různé oblasti, např. astrologii, staré léčitelské praktiky, jógu, zdravý životní styl i mystická místa. Začíná nový astrologický rok, jak na tom budou jednotlivá znamení v tomto roce?  Setkání s tajemnem proběhne v pátek 18. března.

 

Přední česká astroložka a zároveň spisovatelka Olga Krumlovská má pestrý život. Narodila se v Chomutově, vyrůstala v Krušných horách, posléze v Ústí nad Labem; nyní žije v Praze, ale často přednáší i na Moravě. Vystudovala Fakultu žurnalistiky UK, navštěvovala vybrané přednášky dramaturgie a scenáristiky na FAMU a psychologie na FF UK. Po skončení studií pracovala v mnoha médiích. Od svých osmi let se zabývá jógou a od roku 1996 se věnuje astrologii. Napsala několik desítek knih hlavně s tematikou jógy, astrologie, léčivých míst a psychotroniky.

 

Po celý měsíc březen bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 31. března 2016 na všech kamenných prodejnách Knihcentrum.cz.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

 

 

Všechny akce jsou ZDARMA.

Účinkují

Olga Krumlovská

Termíny