Znáte emoční kód úspěchu? Jiří Vokáč Čmolík a Monika Urbanová ano!

Volný čas

čtvrtek 17. března v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

 

A vy ho budete znát taky, pokud navštívíte Dům knihy Knihcentrum. Jiří Vokáč Čmolík, Monika Urbanovápředstaví novou knihu Emoční kód úspěchu ve čtvrtek 17. března. Čeká vás korporátní bubnování, autorské čtení a Tiny Beat - live show. Více informací o akci na http://www.emocnikoduspechu.cz/.

 

Kniha Emoční kód úspěchu autorů Jiřího Vokáče Čmolíka a Moniky Urbanové přináší zbrusu nový pohled na emoční stránku člověka. Jasně vysvětluje vzájemné působení negativních emocí s dalšími rovinami života - zdraví, vztahy, prosperita. Čtenář získává rychlý přehled, jakým způsobem s emocemi pracovat, zároveň rozšiřuje své poznatky o nový rozměr z pohledu epigenetiky a kvantové fyziky. Základem spokojeného života jsou "zdravé" a "dějící" se emoce, na základě jichž získáte potřebnou stabilitu a vlastní Emoční kód úspěchu.

 

Jiří Vokáč Čmolík – transformační učitel, spisovatel, vědec, hudebník a síťař. Je člověk, který málem nepřežil svůj porod. V sedmnácti odešel z domova a hodně dlouho se „plácal“. Cestoval stopem po světě, spal v parku, žebral na ulici. Poté se zkoušel chytit jako „normální“ člověk, dodělal školu, začal podnikat. Mnohokrát zkrachoval. Pak přišel bod zlomu. Nelíbil se mu příběh života, který psal. Proto jej přepsal. Dnes patří mezi špičku lídrů osobního rozvoje. Je milionář a investor. Věří v RESTART. To je smysl jeho práce. Inspirovat a transformovat. Vše co dělá, dělá s vášní  a vírou hluboké potřeby dalšího růstu. Rozhodl se žít, podle slov Alberta Einsteina, v přátelském vesmíru. Ve své práci propojuje tři oblasti, aplikované neurovědy a kvantovou fyziku se spirituální magií a šamanismem. Založil společně s Marií Diamond z filmu a knihy Tajemství (the Secret), ATL, Asociace Transformačních Lídrů Evropy. Je master trenér techniky FIREWALKING, chůze po žhavém uhlí. Provádí výzkumy mozku ve své vlastní neurolaboratoři. S profesorem kvantové fyziky z CERNu v Ženevě Janem Rakem pracuje na nové teorii, která povede ke změně paradigmatu vztahu kvantové fyziky a vědomí. Jeho kniha Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku získala cenu čtenářů Český Bestseller 2013 a prodalo se jí více jak 35 000 výtisků. Další jeho knihy Mít, či Nemít? PENÍZE! a Rychlovka jsou bestsellery. Dělá vzdělávací online programy NEURO RESTART , 5minutovkaMAT či  I-maginace.

 

Monika Urbanová má bohaté zkušenosti v oblasti marketingu a strategického řízení. Za svoji pracovní éru se podílela na celé řadě projektů a budování značek. Pracovala pro zahraniční investory v České republice, agenturu CzechInvest a mnoho dalších významných společností. Aktivně propojuje marketing a strategii s osobním rozvojem, psychologií a firemní šamanismus do svého podnikání a do podpory svých klientů. Ráda spojuje nespojitelné a v jejím slovníku slovo „nejde to“ neexistuje. Původně vystudovala ekonomii a následně svoje studium zaměřila na psychologii, alternativní metody, osobní rozvoj. Publikuje a píše knihy.


 

Po celý měsíc březen bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 31. března 2016 na všech kamenných prodejnách Knihcentrum.cz.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

 

Všechny akce jsou ZDARMA.

 


 

Účinkují

Jiří Vokáč ČmolíkMonika Urbanová 

Termíny