Velikonoce jsou tady!

Volný čas

sobota 12. března v 15.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

 

Pravidelné tvoření s edicí TOPP probíhá každou druhou sobotu v měsíci a vy máte jedinečnou možnost navštívit Dům knihy Knihcentrum a vytvořit si s dětmi krásné výrobky. Tématem pro březen budou Velikonoce.  

 

V knize TOPP Velikonoční tvoření najdete zajímavé a netradiční nápady na zdobení velikonočních vajíček. Můžete je pomalovat akrylovými barvami a fixy, zkrášlit je obtisky prstů, technikou mramorování, plstění, mozaikou, nebo na ně jen dolepit roztomile doplňky. Kromě zdobení vajíček zde najdete také návody na originální stojánky, velikonoční svícny, košíčky na sladkosti pro koledníky, ozdobné krabičky nebo dekorace oken a dveří. Při vyrábění velikonočních dekorací a dárečků mohou pomáhat i ti nejmenší.

 

Po celý měsíc březen bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 31. března 2016 na všech kamenných prodejnách Knihcentrum.cz.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

 

Všechny akce jsou ZDARMA

Účinkují

TOPP

Termíny