Na křídlech racků s akrobatickým pilotem

Volný čas

středa 9. března od 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

 

Jan Rudzinskyj vložil své zážitky na papír a napsal knihu. Na křídlech racků - Jak jsem létal a padal je autentický příběh člověka a současného špičkového pilota, který na cestě za svými sny nepolevil a neuhnul ani v nejtěžších životních zkouškách. Skrze tento neobyčejný příběh se s námi dělí o svůj vnitřní svět, který je neviditelným základem každého našeho úspěchu. Beseda a autogramiáda proběhne ve středu 9. března.

 

Na křídlech racků je autentický příběh člověka a současného špičkového pilota. Vše je ukotveno v příbězích a vhledech, kterými nás autor inspiruje a provází. Každý z nás by měl sepsat svůj životní příběh, byť by ho četli jen naše děti a blízcí, aby se z něj poučili, inspirovali a zase kousek vyrostli. Příběh Jana Rudzinského inspiruje daleko za hranice jeho rodiny, nabízí lehce a srozumitelně moudrosti a zkušenosti, které na své životní cestě posbíral. A to nejen v letectví, které je pro tohoto českého Richarda Bacha životním posláním. Letectví je zde jen kulisou pro hru zvanou život. Kniha Na křídlech racků ukazuje, že smíme vždy znovu vzlétnout, pokud nepřestaneme věřit ve své sny. Smíme povstat pro další den, byť by to byl ten poslední, pokud jej prožijeme v lásce.

 

Jan Rudzinskyj je aviatik, akrobat, milovník historických letadel a dvouplošníků, pilot akrobatické skupiny The Flying Bulls Aerobatics Team. Od dětství vzhlížel k nebi a jeho největší výzvou bylo zůstat nohama pevně na zemi. Vyrostl v Rybitví. Kromě modelářství se věnoval jezdectví na koních. Po návratu z vojenské služby zkusil dvě zaměstnání a zjistil, že tudy pro něho cesta nevede. Nikde nezůstal déle než 3 měsíce. Být slavný byla v té době jeho silná touha. Působil jako DJ a po čase i jako rozhlasový moderátor. V té době ho obě činnosti bavily a svým způsobem i naplňovaly. Také chvíli jezdil automobilové závody. Bylo mu 24 a po ukončení dlouhodobého vztahu se ocitl v prázdnotě a depresi. Pochopil, že život, jak ho doposud žil, není to pravé. Objevil duchovní cesty, knihy a semináře. Téměř ze dne na den se z playboye stal mnichem. Založil reklamní agenturu a během pár let se z ní stala největší v kraji. Podnikne cestu do Asie a Jižní Ameriky. Krátce po založení firmy si začal plnit svůj letecký sen. Postupem času ho podnikání přestalo uspokojovat a přinášet radost. V roce 2014 firmu prodal. Od té doby je na volné noze. Jeho hlavní činností je létání na leteckých dnech s akrobatickým dvouplošníkem a především s akrobatickou skupinou The Flying Bulls Aerobatics Team. Jeho dalším snem je v současné době realizovat podporující programy pro lidi, kteří se chtějí mít dobře a plnit si své sny. V tom cítí své poslání, stejně jako když představuje krásu létání lidem na leteckých dnech.

 

Po celý měsíc březen bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 31. března 2016 na všech kamenných prodejnách Knihcentrum.cz.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

 

Všechny akce jsou ZDARMA.

 

 

Termíny