Anděl smrti řádí v Ostravě

Volný čas

úterý 8. března v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

 

Pokračování jeho samostatného díla Vila na Sadové, ve kterém hlavní hrdinka Bo znovu rozjíždí šokující pátrání plné napětí a nečekaných zvratů. Stejně jako předchozí kniha nabízí i Anděl smrti vhled do skrytých zákoutí Ostravy, o kterých ví jen málokdo. V temném stínu se dějí věci, ze kterých mrazí. Kdo chce spisovatele Richarda Skláře potkat osobně, má jedinečnou příležitost v úterý 8. března.

 

Napínavý thriller volně navazující na předchozí díl Vila na Sadové je plný napětí, vzrušení, nečekaných rozuzlení. Atraktivní román v syrovém severském stylu, který vás nenechá klidnými. Knihu vydává nakladatelství GRADA pod značkou Cosmopolis. Osobitý šibeniční humor hlavní hrdinky odlehčuje vypjaté situace a dodává příběhu náležité koření. Kniha sleduje tři linie příběhu. Ty se průběžně mění a všechny se v závěru protnou, avšak poněkud jinak, než by bylo z děje na první pohled zřejmé. Hlavní hrdinka Bo, kterou již znáte z románu Vila na Sadové, žena s hodně divokou minulostí a výcvikem ve speciálních jednotkách ministerstva vnitra, dnes vynikající a dobře placená realitní makléřka, znovu rozjíždí šokující pátrání plné napětí a nečekaných zvratů. Po návratu z dovolené jede Bo za prvním klientem, který nabízí přes její realitní kancelář k prodeji svou velkou rezidenci. Zdá se, že obchod proběhne naprosto bez problémů, přesto z toho nemá Bo dobrý pocit. Se svým parťákem ve firmě – Říďou – se ještě téhož dne vrací do domu, aby získala další podrobnosti. V objektu však nachází něco, co ji doslova vyděsí – ve velkých bolestech umírajícího člověka. Další pátrání ji vede ke zjištění, že tím člověkem je bývalý vlivný politik, který se na úkor státu pohádkově obohatil. Další úmrtí na sebe nedávají dlouho čekat a Bo se z pohledu policejní logiky stává hlavní podezřelou. Média ji okamžitě nazvou „Andělem smrti“ a senzace je na světě!

 

Richard Sklář je ostravský spisovatel, scenárista, fotograf - muž mnoha profesí.
Pod svým pseudonymem Bruno Ligocki vydal společně s Michalem Kavalčíkem, alias Rudou z Ostravy, dvě knihy - Besceler a Selebryta. Obě knihy se setkaly s mimořádným čtenářským úspěchem. V loňském roce vydal samostatné dílo Vila na Sadové a rázem se stal velmi vyhledávaným a žádaným autorem. Nyní vychází volné pokračování příběhu o hlavní hrdince Bo  pod názvem Anděl smrti. Zajímavostí je, že obálku knihy si autor nafotil sám.

Portfolio autora: http://industryphoto.weebly.com/, http://www.richardsklar.cz/.

Po celý měsíc březen bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 31. března 2016 na všech kamenných prodejnách Knihcentrum.cz.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

 

 

Všechny akce jsou ZDARMA.

Účinkují

Richard Sklář

Termíny