Cesty z postmodernismu

Volný čas

pondělí 7. března v 18.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

 

Cesty z postmodernismu je téma, které Mgr. Jiří Karen spolu s posluchači otevře v kavárně Domu knihy Knihcentrum v pondělí 7. března. Jsme stále v postmoderní situaci? Rozpadání liberální demokracie, sociálního státu a dalších prvků, které vytvářely náš svět po dobu několika desetiletí, svědčí o tom, že jsme mnohem spíše v situaci přechodu. Nadále však převažuje postmodernismus: kultura s roztříštěným vnímáním, myšlením, imaginací a vyjadřováním. Existují nějaká východiska? Lze se vymanit z myšlenkového vězení postmoderní ideologie? 

Mgr. Jiří Karen vystudoval učitelství historie a francouzského jazyka na FF Ostravské univerzity a kulturní dramaturgii na FPF Slezské univerzity v Opavě.

 

Po celý měsíc březen bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 31. března 2016 na všech kamenných prodejnách Knihcentrum.cz.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

 

 

Všechny akce jsou ZDARMA.

Účinkují

Mgr. Jiří Karen

Termíny