DNB Clash /w Rudeboy & M4Y4

Hudba

První pravidelnej dnb mejdan na dva mixy v Praze. Základem akce jsou 4 metry DJ techniky, na kterých se představí kolaborace uvnitř i napříč jednotlivými crew. Celou noc se hraje na 2 master mixy, čímž je akce světovým unikátem. Díky tomu na pódiu spojí síly nejen dva ale i více DJs! Těšte se na tématickou výzdobu, vizuální projekci a hlavně na skill hostujcích i rezidentních djs. 

Na třetí díl jsme pozvali dva hosty, dnb pionýry, kteří si říkají DuoBlondynos. Všichni je určitě budete lépe znát jako RUDEBOY & M4YA! Tihle dva mají za sebou dlohou, z velké části i společnou kariéru. Kvalitní selekce, přesný mixy a CLASH setup na stole, takže get ready bude to vodlet! GUEST CLASH jsme si řekli, a co rezidentni CLASH?? O ten se tentokrát postarají pánové z NEURO:LAB a DUNENI.cz /Wolfik a Eight Times/.
Takže se těšte na další parádní mejdan v proslulém Chapeau Rouge pod taktovkou Latrod3ctus, Duneni.cz, Neuro:lab a hosty RUDEBOY & M4YA. Nové tématické kulisy, videoprojekce a skvělá atmosféra, kterou dozajista znovu společně rozpoutáme.

Účinkují

Rudeboy, M4Y4, sn3hura, Binja, VirCZ, Mindgroove, Wolfik, Eight Times, Jenouch, Neuro:lab

Termíny