Mezinárodní den žen v Aquacentru Šutka

Volný čas

Ženy, dámy, slečny, paní, přijďte si užít SVŮJ den do Aquacentra Šutka a odměnit se tak v rámci Mezinárodního dne žen, který každoročně připadá na 8. března. V úterý 8. 3. 2016 od 16:00 do 20:00 hodin je pro Vás v Aquacentru Šutka připraven bohatý program. Milé lektorky Vás nadchnou pro dynamické lekce aquaerobicu. Připraveny jsou pro Vás lekce HOOPINGU, tance s obručí, díky němuž zažijete způsob pohybu, který je zábavný a radostný. Své tělo i mysl rozmazlíte díky masážnímu a kosmetickému koutku a chuťové buňky odměníte ochutnávkou čokolády. Tento významný den na závěr můžete zvěčnit v našem zábavném fotokoutku. Pro naše milé návštěvnice máme již tradičně připraveny dárky.

Již od roku 1911 svět slaví Mezinárodní den žen k připomínce stávky newyorských švadlen z března roku 1908. V letošním roce také Aquacentrum Šutka vzdá úctu všem ženám, a to nikoliv květinou, ale pestrým a nevšedním programem, kde si každá najde to své. Výběr je široký. Od lekcí aquaerobiku nebo hoopingu, přes příjemné masáže nebo kosmetické poradenství, až po zábavný fotokoutek a ochutnávky čokolád merci. Lekce hoopingu vás naučí nový a radostný způsob pohybu a vnímání svého těla i mysli. Vyzkoušejte něco nového a naučte se kouzla s obručí. Více na www.skolahoopingu.cz. Pokud se chcete zaměřit na svou krásu a pleť, vizážistky z Mary Kay Vám odborně poradí, ať už máte jakýkoliv typ pleti. Večer pak můžete zakončit masáží nebo fotokoutkem se zábavnými rekvizitami. 

Vezměte tedy svou maminku, dceru, kamarádky a užijte si společné chvíle v našem aquaparku, ve wellness či vířivce, dvou finských saunách či parních lázních nebo v 50m bazénu. To vše v areálu Aquacentrum Šutka, Čimická 848/41, Praha 8. Těšíme se na Vás! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného. Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

 

Kontakt pro média:

Monika Švarcová | TRADE CENTRE PRAHA

mobil:+420 725 997 761

e-mail:marketing@tcp-as.cz

 

Kamil Chalupa | CHM Communications

mobil:+420 602 865 834

e-mail:chalupa@chmc.cz

 

TRADE CENTRE PRAHA

Společnost TRADE CENTRE PRAHA již více než 25 let úspěšně zajišťuje správu zejména památkově chráněných nemovitostí ve vlastnictví hlavního města Prahy, mezi které například patří pražské náplavky, palác Adria, palác Platýz, Hudební divadlo Karlín, Sovovy Mlýny a mnoho dalších. Více na http://www.tcp-as.cz/.  

 

 

Další dokumenty k akci

  
Kontakty

www.sutka.eu

Termíny