Objevitelské soboty – podporujeme zvídavé a talentované!

Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Do 18.3.2016 se stále můžete přihlašovat!

Objevitelské soboty je semestrální program pro zvídavé žáky základních škol a mladší studenty osmiletých gymnázii, nabídka programů kombinuje kurzy poznávací a naučné s kurzy osobnostního růstu. 

Připravili jsme pro Vás řadu nových kurzů a máte se na co těšit.

Nejmenší studentíci mohou dále cestovat se Světošlápkem Evropou, objevovat Jak pracují archeologové, Svět dinosaurů a Bájnou historii lidstva.

Pro Juniory jsou otevřeny kurzy s Architektem v různých stoletíchPohádkové hrátky s angličtinou a Kouzelný svět Harryho Pottera. Vypravíme se také s Nemem do vodní říše a v kurzu Všechno létá, co křídla má budeme objevovat nejen letadla.

Studenti si smlsnou na nových kurzech o lidském těle: Cool mozek a Buňka a Tvoje DNA. Pro všechny budoucí vědce je určen kurz Staň se vědcem. Mohou Vytvářet vlastní časopis a rozšířili jsme nabídku kurzů Robotiky: kromě Programování Lego roboů nabízíme také kurzy Robotika v LabView a to i pro mladší studenty.

Více o programech na www.ctm-academy.cz

Účinkují

Kurzy jsou připraveny ve spolupráci s univerzitami a odborníky na vybraná témata: http://www.objevitelske-soboty.cz/vikendove-programy/programy

Termíny