Den s Mírou na zámku Ostrov Veltrusy nabídne zvýhodněné vstupné

Výstava, Volný čas, Pro děti

Říkáte si Mirek, Míra nebo Mirka? Pak právě pro vás má zámek Ostrov Veltrusy na neděli 6. března připravenou slevu na návštěvu výstavy "Váhy, míry, závaží na zámku vám ukáží."

 Na konci ledna byla na zámku Ostrov Veltrusy otevřena nová výstava „Míry, váhy, závaží na zámku vám ukáží“.  A protože v  neděli 6. března slaví svátek Miroslav, zámek se rozhodl dát v ten den všem Mírům, Mirkům a Mirkám malý dárek v podobě sníženého vstupného na tuto výstavu. Zvýhodněné vstupné pro oslavence je 30 Kč a mohou je po předložení dokladu získat všichni Mírové a Míry: Miroslavové, Jaromírové, Lubomírové a třeba i Horymírové, zkrátka všichni, kterým doma říkají „Mirku“. Totéž platí i pro dámy těchto jmen.

Ke „Dni s Mírou“ se rozhodly připojit i Zámecká restaurace a kavárna Důlek s akcemi „Jez s Mírou“ a „Pij s Mírou“. V restauraci je pro všechny Míry přichystáno menu za 120 Kč a kavárna Důlek poskytne oslavencům buď 10% slevu z útraty nebo malou kávu či džus k zákusku. A rozhodně se nemusíte bát, že by vám tu nalili pod míru.

Termíny