Probuzení ženy 1. část - Země, Oheň

Kurzy, vzdělání, konference

Ženská síla je obrovská moc, kterou ženy mohou využít k tvoření čehokoli, na co pomyslí. Ale kterou dosud znají málo. V dnešní době jsou ženy autonomní a svobodné, můžou dělat co chtějí a zvolit si osobu, se kterou budou žít. Ale ta samá svoboda a autonomie často není prožívána uvnitř, protože chybí vnitřní ženská síla.

Cílem semináře Probuzení ženy je objevit obrovský ženský potenciál, který dřímá uvnitř v ženě. VNITŘNÍ ŽENSKOU SÍLU. Abychom byly vitální, intenzívní, autentické, své. Ve chvíli, kdy posvítíme tam, kde dříve byla tma, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Život se změní, protože uvnitř bylo něcohluboce změněnoVnitřní ženská síla byla PROBUZENA. 

Probuzení ženy - seminář pro objevení skutečné (ě) ženské síly

Probíhá ve dvou víkendech. Na prvním víkendu se pracuje s elementem Země (sféra těla) a elementem Ohně (životní energie, ženský oheň).

Druhý víkend je věnován elementu Vody (podvědomí a emocionalita) a elementu Vzduchu (životní radost, kontakt s vnitřní silou).

termín:

1. část - Země, Oheň - 15. - 17. července 2016

2. část - Voda, Vzduch - 12. - 14. srpna 2016

místo konání:

Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11

začátek kurzu:

pátek 15. července ve 20:00. Příjezd nejpozději v 19:00

konec kurzu:

neděle 17. července v 16:00

cena:

kurzovné - 3800 Kč

ubytování a strava nejsou zahrnuty v ceně kurzovného

ubytování na posteli v pokojích a strava po celou dobu programu – 1350 Kč

(hradí se v hotovosti na místě)

Přihlášky a bližší informace:

Markéta

info@cestasrdce.cz  

tel: 603 957 879

 

Účinkují

Surya Cinzia Donnoli - italská lektorka

je průvodkyní k vnitřním ženským světům. Učí komunikovat se sebou samými prostřednictvím vlastního těla. Provádí světem energií a pomáhá tak objevit a bez výjimky přijímat všechny podoby ženské přirozenosti.

Je ženou, která zná cestu k ženské duši a rozplétá a uzdravuje zdánlivě neuchopitelné spleti emocí, pocitů a nekonečných proměn ženského bytí.

Termíny