SEDM BOHYNÍ

Kurzy, vzdělání, konference

Pětidenní prožitkový kurz Sedm bohyní je cestou za poznáním naší jedinečné vnitřní ženy.

Vezmeme si na pomoc Archetypy sedmi Bohyní, které nám budou inspirací a vodítkem ke hlubšímu pochopení pravdy o nás samých. V každé ženě dřímá více či méně esence každé z Bohyní. Chceme-li je pochopit, změřit jejich hloubku a využít jejích darů, je nutno, abychom se zaposlouchaly do jejich hlasů, procítily je v těle a umožnily jim, aby v našich životech měly své místo.

Budeme pracovat se šamanskými rituály, které nám umožní se proměnit.

Naše tělo nám bude skrze pohyb vyprávět a vibrace našeho hlasu nám prozradí, kdo jsme.

Spojíme se s původními ženami všech věků a dovolíme samysobě přijmout jejich podporu a moudrost.

Pokud toužíte po nové inspiraci do vašeho života, máte možnost projít procesem, v němž dostanete podporu proodvážný a jedinečný život.

termín:

 6. - 10. července 2016

 začátek programu 6.7. ve 20h

 konec programu 10.7. ve 13h

místo:

 Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11

 

cena:

kurzovné - 5800 Kč

ubytování na posteli v pokojích a strava – 2450 Kč

ubytování a strava se hradí v hotovosti na místě

Přihlášky a bližší informace:

Markéta: info@cestasrdce.cz 

tel: 603 957 879

www.cestasrdce.cz 

 

Účinkují

Provázet Vás budou:

Surya Cinzia Donnoli a Monika Kubasová

Surya Cinzia Donnoli – tanečnice, lektorka ženských seminářů

Surya otevírá prostor, kde hmatatelně cítíme proudění energií v ženském těle a kde se zážitek vpisuje do těla a zůstává v něm jako stopa. Dotýká se vibrací jemných úrovní, které jsou nyní tak aktuální pro čas, ve kterém žijeme. Tak umožňujeme svému tělu a duši prožít osvobozující hluboké uvolnění, které přináší do života ženy uspokojení, pocit kontaktu sama se sebou a schopnost vědomého prožívání vlastního života.

"Objevováním ženské duše a odkrýváním ženských tváří, povah a potřeb se zabývám již 26 let. Původním povoláním jsem módní návrhářka a proto vím, jak moc dokáže ženu proměnit střih, barva a styl oblečení.

Nic ale ženu nepromění tak hluboce, trvale a pravdivě, jako osvobození její vnitřní jedinečné ženy. Energie začne proudit jejím tělem, změní se chůze, pohyby i výraz tváře. Jsem svědkem postupného probouzení tvořivého ženského potenciálu, smyslu pro krásu a hluboké úcty k životu. Tím objevuji stále více i sama sebe a ta cesta je nekonečně krásná a stále stejně dobrodružná. " 

Monika Kubasová – hlasová trenérka, koučka, lektorka seberozvojových seminářů

"Lidským hlasovým projevem, vibrací hlasu a zpěvem se zabývám15 let. V současnosti jsem stále více fascinována vztahem lidské psychiky, těla a hlasu. Zjistila jsem, že hlas, zvuk, ale i dech sám tvoří most mezi světem nehmotným a hmotným. Otevírá brány naší duše a našeho těla zároveň.

Náš dech a hlas nám denně, v každém okamžiku, kdy jej ze sebe vydáváme, připomíná naši jedinečnost. Stačí jen naslouchat, být, dýchat a rozeznít se. Jsem lektorkou skupinových i individuálních tréninků s tématem sebepoznání skrze hlas. Tato práce mě neustále vyzývá k novému hledání a zároveň mě neustále obohacuje, neboť hlas, zvuk a vibrace každé lidské bytosti je jedinečným Darem.“

Termíny