Jarní prázdniny na Šumavě na poslední chvíli

Volný čas, Sport, Pro děti

Pokud ještě přemýšlíte, kam se vydat s dětmi o jarních prázdninách, máme pro vás tip. Na Šumavě se stále lyžuje, ale i kdyby bílá radost zmizela, Nebespán v Kašperských Horách nabízí spoustu skvělé zábavy pro děti i rodiče!

V Nebespánu v Kašperských Horách mají nový formát lyžařských školek all inclusive. Děti vyzvedávají a vrací rodičům přímo v hotelu, takže nemusí ani sundat bačkory. Na děti čeká spousta her a učení zábavnou formou, přičemž zdejší velkou výhodou je, že jeden instruktor se vždy věnuje maximálně třem začátečníkům nebo pěti pokročilým. Školka je určena pro děti od 4 do cca 10 let a nyní probíhá v kvalitním lyžařském areálu Zadov, 15 minut od Kašperských Hor. Každé odpoledne je pro děti připraven další zábavný program, který probíhá venku na velké zahradě nebo v tělocvičně Nebespán café & apartments:

Pondělí (16 – 18 hodin): Světlo a tma, aneb máme 5 smyslů – děti poznávají věci po hmatu, čichu, procvičují paměť a vyrobí si krásné svícny. Když „nepadají trakaře“, udělají si na závěr večera ve tmě na zahradě ze svícínků cestičku a nad ohněm si upečou dobrotu.

Úterý (16 – 18 hodin): Je netopýr myška s křídly? Na zahradě Nebespánu jich pár bydlí, děti je budou hledat a pak si nějaké s krásným hebkým bříškem vyrobí a hlavně se o nich dozví spoustu zajímavých věcí a zahrají si různé hry. A čeká na ně pravá netopýří svačinka!

Čtvrtek (16 – 18 hodin): Pečení a zdobení sušenek a vyrábění krabičky, do níž si sladkosti uloží. A nebude chybět ani trocha vzdělávání, protože se dozvědí, co je zdravé a co méně zdravé – s tím jim poradí naši vycpaní kamarádi Břicháč a Špagetka.

Součástí Nebespánu je velká vybavená herna hned naproti útulné kavárně s francouzským šarmem, kde nabízejí poctivé domácí zákusky, výbornou kávu, lahůdky francouzské kuchyně i nefalšované šumavské speciality. Ubytovat se můžete v levnějších útulných bed and breakfast pokojích, nebo v komfortních apartmá. Více na www.nebespan.cz

Kontakty

www.nebespan.cz

Termíny