Probuzení ženy – Jeseník – 2. část – Voda, Vzduch

Kurzy, vzdělání, konference

Probuzení ženy 2

Ženská síla je obrovská moc, kterou ženy mohou využít k tvořeníčehokoli, na co pomyslí. Ale kterou dosud znají málo. V dnešní době jsou ženy autonomní a svobodné, můžou dělat co chtějí a zvolit si osobu, se kterou budou žít. Ale ta samá svoboda a autonomie často není prožívána uvnitř, protože chybí vnitřní ženská síla.
Cílem semináře Probuzení ženy je objevit obrovský ženský potenciál, který dřímá uvnitř v ženě. VNITŘNÍ ŽENSKOU SÍLU. Abychom byly vitální, intenzívní, autentické, své. Ve chvíli, kdy posvítíme tam, kde dříve byla tma, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Život se změní, protože uvnitř bylo něco hluboce změněno.Vnitřní ženská síla byla PROBUZENA.

Probuzení ženy – seminář pro objevení skutečné ženské síly s italskou lektorkou Surya Cinzia Donnoli
Probíhá ve dvou víkendech. Na prvním víkendu se pracuje selementem Země (sféra těla) a elementem Ohně (životní energie, ženský oheň).
Druhý víkend je věnován elementu Vody (podvědomí a emocionalita) a elementu Vzduchu (životní radost, kontakt s vnitřní silou).

termín:
(1. část – Země, Oheň – 8. – 10. dubna 2016)
2. část – Voda, Vzduch – 27. – 29. května 2016

7 důvodů proč přijít na tento kurz:
- dozvědět se tajemství své ženské duše
- probudit každou buňku svého těla
- uvidět dosud nepoznané tváře sebe sama
- zažít něco výjimečného
- spojit se se svým ženským instinktem a intuicí
- dostat novou chuť do života
- pobavit se, inspirovat se a aktivně relaxovat

V Jeseníku organizuje tento seminář Veronika Prokopová
Dotazy a přihlášky na: tel: 776 734 516
veronika81prokopova@gmail.com
tel: 776 734 516

Účinkují

Slovo autora

Surya Cinzia Donnoli

Všechny musíme chtě nechtě od malička fungovat v mužském světě. Jen co začneme mluvit vyžaduje se po nás logika, analytické a technické myšlení, fungování na 100% po celý měsíc, celý rok stejně. Ženská emocionálnost bývá potlačována, racionálno vyzdvihováno. K tomu jsme vychovávané školkou, školou, většinou i rodinou. Většina z nás (alespoň soudím podle svého okolí) tuto roli přijala a snaží se v ní fungovat jak nejlépe to jde. Nicméně sleduji, že to provází zvláštní pocit vnitřní prázdnoty nebo ještě lépe řečeno nenaplněnosti. Jako kdyby život měl hezké pozlátko, ale chyběla mu hloubka. Jsem přesvědčena, že být Ženou znamená něco jiného než očekává společnost založená na mužských principech. Od přírody dívky fungují jinak než chlapci. Chlapci jsou ti technici, analytici. Dívky naopak potřebují více pracovat s přírodou, umí s tělem pracovat celostněji, chápou cykly, které v přírodě probíhají a dokáží s nimi souznít. Každá žena má v sobě obrovskou sílu a neuvěřitelnou krásu. OPRAVDU KAŽDÁ ŽENA.

Termíny