Mladí Ladí Dětem: workshop pro děti s Oranem Etkinem

Volný čas, Hudba, Pro děti

Držitel Grammy a jazzman Oran Etkin opět dorazí do Prahy se svým workshopem pro nejmenši! 6. dubna se vaše děti mohou těšit na hudební výukovou metodu zvanou Timbalooloo. A pokud jste loni nebyli, vemte svoje ratolesti určitě teď! Pobavíte se jak vy, tak i vaše děti.

Workshop se snaží vést děti k vnímání hudby skrze jejich fantazii. Pomocí zábavných her, příběhů a písní Etkin ukazuje, že hudba je radost a každý je ve své podstatě muzikantem. Do představení jsou děti aktivně zapojovány. Znalost hudební teorie nebo schopnost hraní na nástroj není potřeba! Workshop je určený pro děti od 3 do 12 let a je veden v angličtině s českým překladem.

Na jeden z workshopů z minulého roku se můžete podívat v reportáži ČT zde .

ORAN ETKIN:

Jazzový klarinetista původem z Izraele žije v New Yorku, kde založil hudební školu pro děti předškolního věku, postavenou na jím vytvořené jedinečné vyukové metodě. Metoda Timbalooloo je založená na hravosti, jež v dětech rozvíjí cit a lásku k hudbě. Etkin s metodou Timbalooloo navštívil téměř všechny kouty světa; v Paříži, v Tokyu, v Šanghaji nebo v Los Angeles sklízí s workshopy velký úspěch.

PŘEDPRODEJ: https://goout.cz/cs/jine/mladi-ladi-detem-workshop-pro-deti-s-oranem-etkinem/buehb/ 
Cena vstupenky je 200,- kč +doprovod jednoho rodiče zdarma. Dospělý navíc s doplatkem 100,-kč. 

Workshop se uskuteční na Praze 7 ve Studio Alt@. Zastávka tramvaje Výstaviště Holešovice.

Účinkují

Oran Etkin

Termíny