VELKÝ KRUH ŽIVOTA - Moudrá žena

Kurzy, vzdělání, konference
VELKÝ KRUH ŽIVOTA Velký kruh života je intenzivní víkendový prožitkový kurz, který osvobozuje přirozenou ženskou sílu a vědomí sama sebe.

Vede k rozpoznání a uctění čtyř etap ženského života a k pochopení jejich významu a barevnosti.
Je ponořením do hlubokých vod našich ženských duší a vědomým spojením s dávnou ženskou pamětí.
Umožňuje uzdravit a osvobodit naši vnitřní intuitivní a moudrou ženu ve všech svých proměnách.
Zabývá se zdravou sexualitou, která je pro ženu základním zdrojem energie a psychického zdraví.

Jak bude kurz probíhat?
Metodika Surya Cinzia Donnoli obsahuje teoretické a praktické způsoby práce:
v teoretické části seznámení s principy a dynamikou ženství a klíčovým tématem dne (jednotlivá období přinášejí různá témata)
v praktické části ucítíte své tělo v pohybu, který bude čistě spontánní a jehož intenzitu si určuje každá žena individuálně podle svých možností a chuti
součástí metody je uvolnění pánevního dna – sídla ženské energie – a také uvolnění a relaxace celého těla. Dále práce s barvami, zvuky, hlasem, představami, symboly, slovem – se vším, co probouzí ženskou kreativitu
Cesta k ženství přesahuje racionální svět, zabývá se proto pocity a emocemi (moderně řečeno emoční inteligencí). Vše je prožíváno v kolektivu, ale zároveň intimně, soukromě – cílem je poznání sebe sama. Kolektivní je také společné sdílení, jehož obsah a povaha zcela závisí na potřebách každé ženy.
Celý kurz je prožitkový nikoli terapeutický, součástí programu proto nejsou terapeutické metody, ale vždy je prostor pro otázky a odpovědi.
Představení kurzu
Velký kruh života je zážitkový intenzívní kurz, který probíhá ve dvou víkendech. Každý víkend má dvě témata – dvě etapy života ženy. Témata prvního víkendu jsou Panna (1.menstruace, žena nezávislá) a Matka (žena zralá, svrchovaná), druhý víkend Žena Moudrá (období přechodu, magie) a Baba Jaga (žena bez věku, rozpletení).
To, co hledáme, je blíž, než si dokážeme představit. Je to kontakt s naší vnitřní, moudrou, silnou a jedinečnou ženou. Ženská síla je obrovská moc, kterou ženy mohou využít k tvoření čehokoli, na co pomyslí.
Ale kterou dosud znají málo. V dnešní době jsou ženy autonomní a svobodné, můžou dělat, co chtějí a zvolit si osobu, se kterou budou žít. Ale ta samá svoboda a autonomie často není prožívána uvnitř, protože chybí vnitřní ženská síla.
A tak se stane, že čekáme na uznání a komplimenty, a když přijdou, stejně jim nevěříme, že máme muže, kteří nás milují, ale když nám to říkají, neslyšíme je. Že jsme plné lásky a vášně, ale nedovolíme si ji prožívat, že máme spoustu nápadů a tužeb, ale na prvním kroku se necháme odradit a že jsme plné talentů a potenciálu, ale přesto nejisté a přešlapující na místě

KDY
15.- 17.dubna 2016- Na prvním víkendu Panna (1. menstruace, žena nezávislá) a Matka (žena zralá, svrchovaná)
13.-15. května 2016 – Druhý víkend Moudrá žena (období přechodu, magie) a Baba Jaga (žena bez věku, rozpletení)


ZA KOLIK
Cena jednoho víkendu je 3800,– Kč , tedy 7600,– Kč za oba víkendy. Není možné se přihlásit pouze na jeden víkend.

Pro úspěšné dokončení registrace je třeba uhradit jako zálohu polovinu ceny, tedy 3800,– Kč. Zbytek ceny za daný víkend, tedy 1900,– Kč bude uhrazen na místě před začátkem semináře.


KDE

Seminář bude probíhat v Praze 10 – Kolovratech, v sále klubu U Boud naproti sálu je k dispozici nekuřácká restaurace. Součástí semináře není ubytování a strava. Je možné přespat přímo s vlastním spacákem a karimatkou v sále za 120,– Kč/noc. Odpovídající kuchyni nám připraví přímo v restauraci.

V Praze organizuje tento seminář Petra Janoušková

tel: 774 898 415, petra@duverujsveintuici.cz
www.cestasrdce.cz

 
Účinkují

Slovo autora

Surya Cinzia Donnoli

Všechny musíme chtě nechtě od malička fungovat v mužském světě. Jen co začneme mluvit vyžaduje se po nás logika, analytické a technické myšlení, fungování na 100% po celý měsíc, celý rok stejně. Ženská emocionálnost bývá potlačována, racionálno vyzdvihováno. K tomu jsme vychovávané školkou, školou, většinou i rodinou. Většina z nás (alespoň soudím podle svého okolí) tuto roli přijala a snaží se v ní fungovat jak nejlépe to jde. Nicméně sleduji, že to provází zvláštní pocit vnitřní prázdnoty nebo ještě lépe řečeno nenaplněnosti. Jako kdyby život měl hezké pozlátko, ale chyběla mu hloubka. Jsem přesvědčena, že být Ženou znamená něco jiného než očekává společnost založená na mužských principech. Od přírody dívky fungují jinak než chlapci. Chlapci jsou ti technici, analytici. Dívky naopak potřebují více pracovat s přírodou, umí s tělem pracovat celostněji, chápou cykly, které v přírodě probíhají a dokáží s nimi souznít. Každá žena má v sobě obrovskou sílu a neuvěřitelnou krásu. OPRAVDU KAŽDÁ ŽENA.

Termíny