Děti, hurá do tanečních

Pro děti

Galerie Harfa ve spolupráci s obchodem Bambule přichystala pro děti od 6 do 13 let bezplatné taneční kurzy, během nichž se malí tanečníci budou moci naučit standardní i latinskoamerické tance. Lektorem kurzů je Marek Dědik, mistr České a Slovenské republiky v latinskoamerických tancích a finalista televizního pořadu StarDance.

Děti budou podle věku rozděleny do dvou skupin. Tanečníci od 6 do 9 let si zatančí každý lichý čtvrtek a starší děti od 10 do 13 let každý sudý čtvrtek. První lekce pro mladší tanečníky proběhne již 18. února 2016, starší děti si poprvé zatancují 25. února 2016. Taneční kurzy probíhají vždy od 16:00 do 17:00 v obchodě Bambule ve zvýšeném přízemí Galerie Harfa. Tyto kurzy jsou pro děti nejen zábavou a pohybovým cvičením, ale zároveň také přípravou na klasické taneční, kde mohou díky průpravě později zazářit.

Lekce povede Marek Dědik, špičkový tanečník a trenér, který se chlubí řadou titulů z českých i mezinárodních soutěží. Pamatovat si ho můžete i z televizních obrazovek, kde v pořadu StarDance tančil po boku Veroniky Žilkové nebo Jitky Schneidrové. Malé tanečníky provede základy nejen standardních, ale také salsou či tangem argentina.

Miluje vaše dítě tanec? Nad ničím nepřemýšlejte a zaregistrujte ho na webových stránkách www.galerieharfa.cz. Registrace probíhá na každý kurz zvlášť a dítě zapisujete do skupin podle věku. Pozor, kapacita je omezená - jedné lekce se může zúčastnit maximálně 12 dětí! Na kurz se dostavte 15 minut před jeho zahájením a dítěti s sebou nezapomeňte vzít pohodlné oblečení a přezůvky. Co myslíte, bude jednou vaše ratolest na tanečním parketu zářit stejně jako Marek Dědik?

Termíny